TTNET’ten sanal POS çözümü

TTNET, e-ticaret şirketlerinin bankaların sanal POS sistemlerine, hızlı, kolay ve güvenli erişmelerine olanak sağlayan TTNET Poskur’u hayata geçirdi.

TTNET Poskur, anlaşmalı bankaların sanal POS sistemlerine tek bir platform üzerinden kolayca entegrasyon sağlıyor. İnternet üzerinden ürün ya da hizmet satışı yapan firmalar TTNET Poskur sayesinde sanal POS sisteminin kolaylıklarından yararlanırken, büyük bir hız ve verimlilik avantajı da elde ediyor.

Kullanıma hazır bir web sitesine sahip olan ve elektronik ticaret yapabilmek için gereken şartları yerine getiren tüm şirketler TTNET Poskur’a üye olabiliyor. TTNET Poskur ile e-ticaret işletmeleri, anlaşmalı bankaların sanal POS’larına tek kontrat ve tek entegrasyonla sahip oluyor. TTNET Poskur ile işletmeler internet üzerinden yapılan alışverişlerde müşterilerine taksit ve “Tek Tıkla Ödeme” (kredi kartı saklama) avantajlarını sunuyor. Üstelik, işletmeler TTNET Poskur’dan herhangi bir üyelik ücreti veya kurulum masrafı olmadan yararlanabiliyor.

TTNET Poskur, sunduğu gelişmiş fraud (sahtecilik) önleme ve izleme hizmeti ile güvenlik konusunda da üstün bir çözüm sağlıyor. Dünya genelinde kabul gören veri güvenliği standardı PCI-DSS sertifikasına sahip iyzico’nun altyapısıyla geliştirilen TTNET Poskur, e-ticaret siteleri ve müşterilerin verilerine tam koruma sağlıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir