Türk oyuncular Far Cry Primal’ı sevdi

Dünyanın önde gelen video oyun, konsol ve aksesuar firmalarının Türkiye’deki distribütörü Aral, kıtaları buluşturan Gaming İstanbul’da oyun dünyası ile bir araya geldi.

Geçtiğimiz hafta İstanbul Kongre Merkezinde yapılan Gaming İstanbul Far Cry tutkunları için ayrı bir anlam ifade etti. Bu yıl Şubat ayı sonunda oyuncuların beğenisine sunulacak olan Far Cry Primal Türkiye’de ilk kez Gaming İstanbul’da kapalı kapılar arkasında oynandı.

Ubisoft ve Aral işbirliği ile oyunun çıkmasına yaklaşık bir ay kala özel bir gösterim ile Türk oyuncuların beğenisine sunulan Far Cry Primal, oyunun özel gösterimine katılan oyunculardan tam not aldı.

Kapalı kapılar arkasında ve kayıt sistemi ile yapılan özel gösterimde oyunu deneyimleyen ve bu heyecanı yaşayan beş yüze yakın oyuncu, muhteşem bir oyunun bizleri beklediğini belirtti.

Aral oyun dünyasındaki yüksek standartları hayata geçiren ve Türk oyun sektörünün gelişmesine katkı sağlayan Aral, katılımcılara eğlence dolu saatler yaşattı. FIFA 16, PES 2016, Guitar Hero Live, Just Dance, COD ve daha bir çok oyunu deneme şansı yakalayan oyuncular, cosplay etkinlikleriyle de doyasına eğlendi.

GL events tarafından düzenlenen ve yaklaşık elli bin girişin yapıldığı Gaming İstanbul, dünya oyun endüstrisinin yeni buluşma noktası oldu.

Oyun stüdyolarını ve geliştiricilerini, dağıtımcıları, donanım üreticilerini bir araya getirerek, dört gün boyunca yerli ve yabancı ziyaretçilerle buluşturdu.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir