Türk Telekom, Fransız Orange ile işbirliği yapıyor

Türk Telekom, Orange Business Services ile işbirliğine hazırlanıyor. Konuyla ilgili önümüzdeki günlerde bir basın toplantısıyla işbirliğinin kapsamı açıklanacak

Türk Telekom CEO’su Rami Aslan ve Orange Business Services CEO’su Thierry Bonhomme anlaşmanın detaylarını basınla paylaşacak. İlerleyen günlerde bu işbirliğinin detaylarını TechnoLogic’te okuyabilirsiniz.

220 ÜLKEDE HİZMET VERİYOR

18 Nisan 1994’te Fransa’da kurulan uluslararası GSM Operatörü Orange’ın alt şirketi olan Orange Business Services 1 Haziran 2006 tarihinden itibaren, France Telecom grubunun tüm kurumsal iletişim çözüm ve hizmetlerini iş dünyasına sunuyor.

Bu çözüm ve hizmetler daha önce Equant, France Telecom Intelmatique, Orange, Etrali, France Telecom, Almerys, SETIB, Expertel Consulting, EGT ve Solicia firmaları tarafından sunulmaktaydı.

SES VE VERİ İLETİMİNDE UZMAN

Bu ürün yelpazesinde tümü iş proseslerini ve verimliliğini arttıracak şekilde tasarımlanmış olarak, “ses ile verinin beraber işlenmesi ve sunulması” ve mobil hizmetlerin yanında, IT uzmanlığı ve yönetilen servisler yer alıyor.

Orange Business Services 166 küresel noktada konuşlanmış şube ve personeliyle 220 ülkeye hizmet götürüyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir