Türk Telekom Grubu, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ı satışa sundu

Türk Telekom Grubu, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ı kullanıcılarla buluşturdu. Türk Telekom Grubu’ndan yapılan açıklamaya göre, iPhone 6s, 16GB 36 ay taahhütle tarifeye ek ayda 78 TL’den başlayan taksitlerle; iPhone 6s Plus ise 16GB 36 ay taahhütle tarifeye ek ayda 93 TL’den başlayan taksitlerle kullanıcılara sunuluyor.

Kullanıcılar; iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPhone 5s modellerini Türk Telekom Grubu mağazalarından satın alabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Entegre Bağlantı Yönetimi Direktörü Baran Yurdagül, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerini Türkiye’de en avantajlı fiyatlarla müşterileriyle buluşturacaklarını belirterek, “Müşterilerimize, en son teknolojileri her zaman en avantajlı şekilde ulaştıran operatör olmayı hedefliyoruz” dedi.

Yurdagül, yeni iPhone modellerini, müşterilerinin taksitlerini diledikleri gibi belirleyebilecekleri “Taksit Planlama Sistemi” ile satışa sunduklarını aktararak, “iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modelleri ülkemize yakın zamanda gelecek olan 4,5G teknolojisini de destekleyecek olağanüstü teknolojik bir donanıma sahip. Bu donanım Türkiye çapında müşterilere yaygın ve yüksek kalitede hizmet vermemizi sağlayacak” ifadelerini kullandı.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir