Türk Telekom Grubu’ndan Lenovo bilgisayar kampanyası

Türk Telekom Grubu, TTNET ve Türk Telekom müşterilerine özel hazırladığı yeni kampanya ile tüm müşterilerini bilgisayar sahibi yapıyor.

Kampanya kapsamında Lenovo Ideapad 100 ve Lenovo Miix 300, ev telefonu veya internet faturasına ek ayda KDV dahil 45TL’den başlayan fiyatlarla ve 24 ay taahhütle Türk Telekom Grup mağazalarında kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Lenovo Ideapad 100’a sahip olmak isteyen yeni ve mevcut Türk Telekom veya TTNET müşterileri 24 ay taahhütle faturalarına ek ayda KDV dahil 90TL taksitle Ideapad 100’a sahip olabiliyor.

Çıkarılabilir klavyesi ile hem tablet hem dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilen Lenovo Miix 300’e sahip olmak isteyen yeni ve mevcut Türk Telekom ve TTNET müşterileri ise 24 ay taahhütle ve faturalarına ek KDV dahil 45 TL taksitle Lenovo Miix 300’ü satın alabiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir