Türk Telekom Grubu’ndan öğrencilere yeni kampanya

Türk Telekom Grup şirketi Sebit’in Yeni Nesil Üniversiteye Hazırlık Platformu olarak tanımlanan Raunt uygulamasını, YGS ve LYS’ye hazırlanan öğrencilere Hometech Tablet ile birlikte ayda 49,90 liraya sunuyor.

Türk Telekom açıklamasına göre, Türk Telekom Grubu, TTNET’li müşterileri için hazırladığı yeni kampanyasıyla, çocuklarının geleceğini düşünen ailelerin yanında yer alıyor.

Türk Telekom Grubu, TTNET’li müşterileri için başlattığı yeni kampanyasıyla, YGS ve LYS’ye hazırlanan öğrenciler için bütünsel üniversiteye hazırlık platformu Raunt uygulamasını, Hometech 8” Windows Tablet PC ve kitap seti ile birlikte, 49,90 liralık 24 ay taksitlerle sunuyor.

Grup ayrıca, Raunt ve kitap setini ise 42,90 liralık 24 ay taksitle TTNET’lilere ulaştırıyor. Kampanya bedeli, TTNET müşterilerinin internet faturalarına yansıtılarak ödeme kolaylığı da sağlanıyor.

Açıklamada yer verilen bilgilere göre, Raunt, öğrencinin bilgi seviyesine göre dijital planlama yapan akıllı eğitim sistemi ile Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor.

Raunt, öğrencilerin sınavlara en iyi şekilde hazırlanmasını sağlıyor

Öğrencilere üniversite hazırlık sürecinin başından sonuna kadar kişiselleştirilmiş rehberlik hizmeti veren Raunt Paketi, üniversiteye hazırlık kiti ile kitap seti içeriyor. Edebiyat, matematik, kimya, biyoloji, fizik, tarih, coğrafya, geometri gibi tüm branşları kapsayan platform, akıllı çalışma stratejileri ile öğrencileri, konuların tümünü tekrar çalışmaya gerek bırakmadan doğrudan ihtiyaç duyulan bilgiye yönlendiriyor.

Konu öğrenme, soru çözme, pekiştirme, performans ölçümleme ve eksik tamamlama akışında düzenlenen bütünsel modül yapısı, öğretmenlerin videolu anlatımları ve soru çözümleriyle tekrar tekrar izlenebilen özel dersler, yüzlerce özgün soru ve videolu çözümlerle dolu zengin içeriğiyle Raunt, öğrencilerin sınavlara en iyi şekilde hazırlanmasını sağlıyor.

Raunt aynı zamanda içerisinde yer alan YGS ve LYS’de çıkabilecek tüm soru tipleri, açık uçlu soru örnekleri, son 20 yılın tüm ÖSYM üniversite sınav soruları ve çözümleri, videolu konu anlatım akışına paralel yazılı ders notları ve not tutma alanı, öğrencinin performansını görebileceği sınav raporları ve konuların hızlı tekrarı için çıktısı alınabilen konu özetleri ile üniversiteye hazırlık döneminde öğrencilerin en büyük destekçisi.

Hometech 8″ Windows Tablet PC

Kampanya kapsamında verilen Hometech 8” Windows Tablet PC ise, Intel Atom Bay Trail Z37365G 1.83 GHz QuadCore işlemcisi, 8 inç 1280×800 px IPS ekranı, Windows 8.1 sürümü, 16 GB dahili hafızası ile dikkati çekiyor. 31 Mart 2016 tarihine kadar sürecek kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, Türk Telekom ofis ve mağazalarına başvurması yeterli.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir