Türk Telekom Grup CEO’su Kanafani’ye “En iyi CEO” ödülü

Türk Telekom Grup Üst Yöneticisi (CEO) Hakam Kanafani, “Yatırımcı İlişkileri” alanında Türkiye’nin en iyi CEO’su seçildi.

Türk Telekom açıklamasına göre, 15 binden fazla bireysel ve kurumsal yatırımcının oylarıyla gerçekleştirilen Thomson Reuters Extel “2013 Yatırımcı İlişkileri Araştırması” sonuçlarına göre Türk Telekom Grup CEO’su Kanafani, “Yatırımcı İlişkileri” alanında Türkiye’nin en iyi CEO’su oldu.

Bu araştırma kapsamında 2012 yılında da aynı unvanı elde eden Kanafani’nin yatırımcı ilişkilerine verdiği önem ve bu alandaki başarısı yatırım dünyasınca iki yıl üst üste tescillenmiş oldu.

Thomson Reuters Extel 2013 Yatırımcı İlişkileri Araştırması, 250 aracı kurum ve araştırma şirketi ile Avrupa’nın yaklaşık bin şirketinden 2 bin 500’ün üzerinde analistin katkısı ve 15 binden fazla profesyonel yatırımcının ve kurumsal katılımcının görüşleri ile belirleniyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir