Turkcell, ‘geri sayım’la kazandıracak

Turkcell, “beklediginizedegecek.turkcell.com.tr” adresinde başlattığı kampanyada geri sayım yöntemiyle indirim fırsatları sunuyor.

Turkcell’den yapılan açıklamaya göre, “beklediginizedegecek.turkcell.com.tr” adresini takip edenler, aralarında iPad, iPhone, T60, T-Fit ve daha birçok farklı telefon, tablet ve aksesuarın yer aldığı ürünlere indirim fırsatlarıyla sahip olabilecek.

Sitede ürünler için bir geri sayım saati çalışacak ve süre dolduğunda hızlı davrananlar “indirim kodunu al” butonuna tıklayarak yüzde 90’a varan indirim kuponlarına sahip olacak.

Şanslı ve hızlı takipçiler, yüzde 25 ile yüzde 90 arasında değişen indirim kodlarını “turkcell.com.tr” adresinde yapacakları alışverişlerde kullanacak.

Geri sayım saati, belirlenen süre içerisinde tek bir ürünün indirim koduna doğru ilerleyecek ama “beklediginizedegecek.turkcell.com.tr” sayfasını takip edenler, sıradaki 5 ürünün neler olduğunu da görebilecek.

Bugün başlayan ve dört gün boyunca devam edecek “Beklediğinize Değecek Kampanyası”, 21 Ağustos cuma akşamı 20:00’da sona erecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir