Turkcell, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ı ön satışa sundu

Turkcell, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ı bugün itibariyle ön satışa sundu. Şirketten yapılan yazılı açıklamaya göre, Turkcell, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ın satışına başladı.

Turkcell müşterileri bugünden itibaren 24 ay kontratlı Platinum Mega paket ile iPhone 6s 16 GB modeline 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 119 liradan başlayan fiyatlarla, iPhone 6s Plus 16 GB modeline ise 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 139 liradan başlayan fiyatlarla sahip olabilecekler.

Açıklamada yer alan bilgilere göre, 24 ay kontratlı iPhone 6s 16GB modeli aylık cihaz taksiti, tüm vergiler dahil 157 lira ve iPhone 6s Plus 16GB modeli aylık cihaz taksiti tüm vergiler dahil 177 lira olacak. Turkcell bu telefonlara ek olarak iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPhone 5s’in satışlarına da devam edecek.

Açıklamaya göre, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’a Turkcell ayrıcalığı ile sahip olmak isteyenler bugünden itibaren Turkcell.com.tr’den ön sipariş verebilecek veya 16 Ekim’den itibaren Turkcell İletişim Merkezleri ve www.turkcell.com.tr adresinden iPhone’larını alabilecekler.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir