Turkcell Platinum müşterisine yurtdışı da artık ‘yurtiçi’

Turkcell’in “ayrıcalıklar dünyası” olarak adlandırdığı Turkcell Platinum hizmeti, Bodrum’da düzenlenen toplantıda tanıtıldı. Rixos Otel’de düzenlenen toplantıya Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen basın mensupları ile Turkcell yetkilileri katıldı. Değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yenilenen dünyada Turkcell, Platinum dünyası ile müşterilerine tüm iletişim ihtiyaçlarına yetecek yepyeni paketler sunmaya devam ettiği belirtildi.

Turkcell Platinum paketleri ile müşterilerin yurt içi paketlerini yurt dışında da 50 ülkede kullanmaya başlamasının sağladığı kaydedildi. Konforlu yeni Platin paketler ve yeni yurt dışı iletişim seçenekleri ile müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları genişleten Turkcell Platinum’un akıllı telefon uygulamasının da ayrıcalıklara tek bir dokunuşla ulaşmayı sağladığı bildirildi.

Toplantıda gazetecilere bilgi veren Turkcell Segment Pazarlama Direktörü Dilara Demir Kısakürek, Turkcell Platinum programı ile yaklaşık 9 senedir müşterilerinin hayatlarına renk katmak ve hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik ayrıcalıklar dünyası sunduklarını söyledi.

Turkcell Platinum programının özellikle yoğun iletişim ihtiyacı olan, çok sık yurt dışına seyahat eden müşterilere yönelik bir program olduğunu ifade eden Kısakürek, şöyle konuştu:

“Bugün de bu programdaki birtakım yeniliklerimiz vardı ve bu yeniliklerle ilgili bilgiler sunduk. Yeniliklerimiz, ilk önce yeni dört tane platin paketimiz var. Bunlar müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillenen ve içerisinde turbo hızında Turkcell interneti olan, en küçüğünde bile internetin 2 GB’dan başladığı paketler. Bu paketlerdeki bir yeniliğimiz de MMS’lerin paketlere dahil olması. En büyük yeniliğimiz ise paketleri müşterilerimiz tam 50 ülkede, yurt dışında da geçerli olarak kullanabilecek. Diğer paketlere göre yeni paketlerimizin avantajlar hem paketlerimizin içeriğinin dolu dolu olması hem de bu paketlerdeki ayrıcalıklara ek olarak Turkcell Platinum ayrıcalıkları da gelmesi. Yani programda sunulan ayrıcalıkların üstüne, kapılarına kadar müşteri hizmetleri, hiç beklemeden çağrı merkezlerine ulaşma gibi bir takım hizmetleri de sunuyoruz.”

Turkcel Platinum müşterilerinin hayatlarına sundukları ayrıcalıklardan da örnekler vererek bahseden Kısakürek; şöyle devam etti:

“Turkcell Platinum müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için onlara bir takım ayrıcalıklar sunuyoruz. Örneğin sinema, konser gibi yazlık mekanlarda bir takım ayrıcalıklarımız var. Sinema biletlerinde haftanın dört günü bir bilet aldıklarında bir bilet bedava. Havaş’ları ücretsiz ya da İstanbul’da bazı büyük alışveriş merkezlerinde vale, özel otopark alanı gibi hizmetler sunarak, müşterilerimizin yoğun olan hayatlarını birazcık kolaylaştırmaya çalışıyoruz.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir