Turkcell Superonline avantajlı konuşturuyor

Turkcell Superonline, fiber internet hizmetlerinde sunduğu hız ve kaliteyi, ALO (sabit telefon hizmeti) hizmetlerinde de sürdürüyor. Turkcell Superonline bireysel müşterileri arasından 314 bini numara taşıma, 86 bini numara tahsisi ile gelen yaklaşık 400 bin kişiye avantajlı fiyatlarla ALO hizmetleri sunuyor.

Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, 1 milyon 800 bini aşkın evin kapısına kadar ulaştırdığı ışık hızında fiber internet hizmetinin yanı sıra, sabit telefon hizmeti konusunda da müşterilerine en uygun ve kaliteli hizmeti birleştiren paketler sunuyor. Turkcell Superonline’dan ALO hizmeti alan müşteriler sabit ücret ödemeden avantajlı dakika paketleriyle konuşuyor.

Sabit numara taşıma işleminin başladığı tarihten bu yana bireysel segmentte 314 bin müşteri sabit numarasını Turkcell Superonline’a taşırken, 86 bin yeni numara tahsisi yapan Turkcell Superonline’ın toplam ALO hizmeti alan müşteri sayısı yaklaşık 400 bine ulaştı. Turkcell Superonline’ın ALO hizmetlerinden yararlananlar, avantajlı fiyatlardan yararlanabildikleri gibi, 24 ay taahhütlü aboneler kablosuz ev telefonuna da ücretsiz sahip oluyor.

Süper Konuşma Kampanyası

Tüm yeni ve mevcut Turkcell Superonline internet müşterilerinden numara taşıma ya da yeni numara tahsisi ile Süper Konuşma Kampanyası’ndan yararlananlar, aynı zamanda Turkcell Superonline ALO müşterileriyle kendi aralarında aylık 3000 dakika ücretsiz görüşme olanağına da sahip oluyor. 11,99 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan Süper Dakika Paketleri ile şehiriçi, şehirlerarası, yurtiçi GSM, 444’lü numaralar, üç haneli ücretli özel servis numaraları ve uluslararası 1.kademe sabit ve diğer alternatif telekom operatörleri yönleriyle görüşme yapmak mümkün.

Haziran ayına kadar geçerli kampanyadan yararlanmak için 0850 222 0 222 numaralı Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ne, www.superonline.net web sayfasına, Turkcell Superonline bayi ve bireysel online işlem merkezine başvurmak yeterli.

Süper Konuşma Kampanyası kapsamındaki paketler, aylık ücretleri ve kablosuz ev telefon hediye seçeneklerine ilişkin bilgiler şöyle:

turkcellsuperonlinetarife

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir