Turkcell, ‘Yılın Şirketi’ seçildi

Turkcell, müşteri sadakati alanında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesinin en önemli organizasyonu kabul edilen Loyalty Magazine Awards tarafından “Yılın Şirketi” ödülüne layık görüldü.

Turkcell açıklamasına göre, Loyalty Magazine tarafından verilen ödüller, Londra’da gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Turkcell törenden “Yılın Şiketi” dahil dört ödülle döndü.

Toplam 12 kategoride finale kalan Turkcell, organizasyon kapsamında ayrıca GNÇ Uygulaması ile “Sadakati Geliştirmek için En İyi Oyunlaştırma” ve Turkcell Platinum ile “En İyi Kullanıcı Deneyimi” kategorilerinde ödüllendirilirken, Turkcell Trafom Güvende “Oyun Değiştiren Ödülü”ne de layık görüldü.

Her yıl müşteri bağlılığı alanında başarılı bulunan projelerinden dolayı şahıslara verilen ödül, nadiren şirketlere veriliyor. Loyalty Magazine Awards jürisi, müşteriyi işinin odağında konumlandırarak gerçekleştirdiği projeler nedeniyle bu ödülü 2016’da Turkcell’e verme kararı aldı.

Turkcell, ödül organizasyonuna yaptığı başvurular da referans alınarak rekabetin yoğun olduğu bir pazarda müşteri odaklı, kaliteli çözümler sunan, sadakat kültürünü benimsemiş, inovatif ve uygulamada başarılı şirket olarak değerlendirildi.

Loyalty Magazine Awards, EMEA bölgesinde müşteri sadakati alanında fark yaratan, inovatif projeleri ödüllendiriyor. Müşteri sadakati, ilişkileri ve buna bağlı veri yönetimi, müşteriyi anlama, teknoloji kullanımı, oyunlaştırma, müşteri ilişkileri yönetimi ve kurumsal sosyal sorumluluk alt disiplinlerinde sıra dışı çalışmalarıyla öne çıkan şirket ve organizasyonların başarılarını ödüllendiren organizasyonda, bu yıl 26 kategori altında değerlendirme yapıldı.

“Müşteri sadakati için çalışmak DNA’mızda var”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Müşteri ve Deneyimi Yönetimi Grup Başkanı Doğuş Kuran, uluslararası arenada yakaladıkları bu başarıdan duydukları gurur ve mutluluğu dile getirerek, şunları kaydetti:

“Kurulduğumuz tarihten bu yana müşteri sadakatini sağlamak bizim için birincil derecede öneme sahip oldu ve bundan sonra da öyle olacak. Müşteri sadakati için çalışmak DNA’mızda var. Türkiye gibi genç ve dinamik bir pazarda bunu sürdürülebilir kılmak çok kolay değil. Bunu sağlamak ve müşterilerimizle kalıcı bağlar kurmak için sürekli inovatif ve yaratıcı servisler hayata geçiriyoruz. Farklılaşan servisler isteyen müşterilerimiz için söylediklerinin dinlenmesi ve buna bağlı olarak anlaşıldıklarını bilmek çok önemli. Turkcell olarak her zaman bu talebin farkında olduk, buna göre müşterilerimizin nabzını tuttuk ve yatırımlarımızı yaptık. Memnuniyetle söylemeliyim ki bu yatırımlarımızın sonucunu, büyük sayıda sadık müşteri ile görüyoruz.

Tabii ki bizim için en önemli ödül müşterilerimizin takdiri. Bununla birlikte Loyalty Magazine Awards tarafından müşte

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir