Turkcell’den ayda 9,90 TL’ye tablet fırsatı

Turkcell’in yeni VINN WiFi kampanyası, tablet sahibi olmak isteyenler için önemli bir fırsat sunuyor. Turkcell müşterileri VINN Wifi ile hem tabletleriyle diledikleri yerden internete girebilecek hem de internetlerini sevdikleriyle paylaşabilecekler. 10 cihaza kadar kablosuz internet bağlantısı sunan VINN WiFi’ı istenen yere taşımak ve interneti istenen kişiyle paylaşmak mümkün.

Cepten, bilgisayardan ya da mobil cihazlardan kablosuz internet erişimi sağlayan Turkcell VINN WiFi’ı 24 ay kontratla alanlar, faturaya ek aylık 9,90 TL’den başlayan ödemelerle Vestel V Tab 7 Lite ya da 19,90 TL’den başlayan ödemelerle Samsung Galaxy Tab 3 Lite sahibi olabiliyor.

Turkcell müşterileri, VINN WiFi’lı Tablet kampanyasından aylık 1GB ve 4GB seçenekleriyle birlikte faydalanıyor.

Tablet fırsatından yararlanmak isteyen Turkcell’liler, 1GB internetli VINN WiFi ile birlikte Vestel V Tab 7 LITE almak için 24 ay boyunca ayda toplam 25,4 TL ödüyor.

4GB internetli seçeneğin ücreti ise ayda 43,4 TL. Samsung Galaxy Tab 3 Lite tablet için ise toplam aylık ödemeler 1GB internet için 35,4 TL, 4GB internet için ise 53,4 TL.

21 Temmuz’a kadar geçerli olacak kampanyadan Turkcell’in bireysel faturalı aboneleri faydalanabiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir