TURKCELL’den yeni bir hizmet: ZUBİZU WiFi

Doğuş Müşteri Sistemleri’nin (DMS) hayata geçirdiği Türkiye’nin eğlence ve yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU, dünyanın en hızlı mobil ve fiber şebekelerinden birisine sahip olan Turkcell ile yeni bir stratejik bir iş birliğine imza atıyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının %82’sinin internete aynı zamanda WiFi üzerinden bağlandığı ülkemizde ZUBİZU, üyelerini Ulus 29, Lacivert, Günaydın, Nusret, Mezzaluna, Gina gibi yüzün üzerinde seçkin restoranda ZUBİZU WiFi ile “Hoşgeldiniz” diyerek karşılıyor.

ZUBİZU WiFi noktasında kullanıcılar fiber hızında yüksek hızlı internete bağlanarak trendleri ve gündemi takip etmeye devam ediyorlar. Yaşam tarzı uygulaması ZUBİZU, üyelerine bu yolla anında internete bağlanma ayrıcalığı yaşatıyor.

ZUBİZU WiFi servisini aktifleştirmek çok kolay. Üyeler telefonlarının” WiFi Ayarlar” bölümünden ZUBİZU ağını seçtikten sonra cep telefon numaralarını yazıyor ve ardından gelen onay kodunu sisteme giriyor.

ZUBİZU üyeleri, ZUBİZU WiFi ağına bir kez üye olunca yüzlerce ZUBİZU WiFi noktasında bir daha giriş yapmaya gerek olmadan anında internete bağlanabilecekler.

Turkcell’in güçlü fiber altyapısı üzerinden hizmet veren ZUBİZU WiFi hizmetinden, uygulamayı indiren bir milyon kişiyi aşkın kişinin dışında henüz ZUBİZU üyesi olmayanlar da yararlanabiliyorlar.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir