Türksat, CeBIT Hannover ve Satellite fuarlarına katılacak

Uluslararası uydu operatörü Türksat AŞ, CeBIT Hannover 2015 ve Satellite 2015 fuarlarına katılacak.

Türksat’tan yapılan yazılı açıklamaya göre, şirket, 16-20 Mart tarihlerinde dünyanın en önemli bilişim etkinlikleri arasında yer alan CeBIT Hannover 2015 fuarında uydu haberleşme hizmetleri ve bilişim alanında yürüttüğü faaliyetleri tanıtacak. Türksat burada Türkiye dışında yaşayan Türk vatandaşlarına yönelik hizmetler hakkında da bilgi verecek.

Fuarda, Hannover konsolosluğu işbirliğiyle e-Devlet Kapısı şifresi dağıtımı da yapılacak.

Türksat ayrıca, dünyanın önde gelen uydu etkinleri arasında yer alan Satellite 2015 fuarına da katılacak.

Washington DC’de 16 Mart 2015’te açılacak fuarda uydu hizmetleri alanında yürütülen faaliyetlerin tanıtımının yanı sıra, ziyaretçilere yeni haberleşme uyduları (Türksat 4A ve Türksat 4B) hakkında bilgi verilecek.

Fuar kapsamında, bu yılın haziran ayında uzaya fırlatılacak olan ve yüksek kapasiteye sahip Türksat 4B uydusuyla birlikte hedef pazarlardaki etkinliği artırmaya yönelik toplantılar yapılması planlanıyor.

Satellite 2015 fuarı, 19 Mart 2015 Perşembe günü sona erecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir