Türksat’tan 2 yeni kampanya

Türkiye’nin tek kablo operatörü olan Türksat A.Ş., 03 Kasım 2014 tarihinde başlattığı ve yılsonuna kadar geçerli olacak iki yeni kampanyayla Teledünya ve Uydunet hizmetlerinde yeni avantajlar sunuyor.

1. Uydunet + Teledünya 39 – 49 TL Kampanyası

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler, 25 Mbs’ye kadar (50 GB AKN), Eko Sınırsız Uydunet tarifesine, Teledünya Temel Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacak. Aboneler aynı zamanda 43 TL olan kurulum ücreti ile birlikte, 35’er TL olan Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretlerini ödemeyerek 113 TL avantaj sağlayacak.

24 ay taahhütte bulunacak olan aboneler, iki yıllık aboneliklerinin ilk yılında 33 TL, ikinci yılında ise 43 TL ödeyecek.

Kampanya kapsamında daha önce şirketimizden Docsis 3.0 kablosuz modem almayan müşteriler, istedikleri takdirde 60 TL’ye peşin veya 72 TL’ye iki yıl taksitle modem, istedikleri takdirde 60 TL’ye peşin veya 24 ay taksitle 72 TL’ye HD kutu alabilecek.

uydunet

2. Herşey Dâhil 49 TL Kampanyası

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler, 25 Mbs’ye kadar (50 GB AKN) Eko Sınırsız Uydunet tarifesine, Teledünya Temel Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacak. Ayrıca aboneler, kurulum ve aktivasyon ücretlerini ödemeyecek.

24 ay taahhütte bulunacak olan abonelerin iki yıllık aboneliklerinin ilk üç ayında ücret alınmayacak. Aboneler, kalan 21 ayda 42 TL ödeyecek.

Kampanya kapsamında daha önce Türksat’tan Docsis 3.0 kablosuz modem almayan müşteriler, istedikleri takdirde 60 TL’ye peşin veya 21 ay taksitle 73,5 TL’ye modem, istedikleri takdirde 60 TL’ye peşin veya 21 ay taksitle 73,5 TL’ye HD kutu alabilecek.

Kampanyalarla ilgili ayrıntılı bilgiye 444 0 126 ve 126 no’lu çağrı merkezinden ve http://turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalar ile http://turksatkablo.com.tr/TV-Kampanyalar web adresinden ulaşılabilir.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir