Twitter, Genart Medya ile resmi olarak Türkiye’de

Reklam ve dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren Genart Medya, Twitter’ın Türkiye reklam satış temsilciliğini üstlendi.

Twitter’ın Türkiye’deki tek resmi temsilcisi olarak faaliyet gösterecek olan Genart Medya, ülkemizdeki kişi ve kurumların Twitter’ın sunduğu avantajlardan ayrıcalıklı bir şekilde yararlanmalarını sağlayacak çalışmalara imza atmaya hazırlanıyor.

Twitter’ın Türkiye pazarına yönelik hedefleri, Türkiye’deki kurum ve kişilere sunduğu fırsatlar ile Genart Medya aracılığıyla sunulacak hizmetler, bu hafta kamuoyuna duyurulacak.

Twitter Türkiye lansmanı, Genart Medya Kurucu Ortağı Burak Yılmaz, Twitter Ajans ve Marka İlişkileri Başkanı Melissa Barnes, Twitter MENA Bölgesi Satış Sorumlusu Amy Saper, Lokalizasyon Yöneticisi Aslı Sayitoğlu, CocaCola Marka Temsilcisi ile Turkcell Pazarlama İletişimi Bölüm Yöneticisi Alpay Alptekin’in katılımıyla gerçekleştirilecek.

 

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Çukurova Holding: SPK'nın Turkcell kararını memnuniyetle karşıladık

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir