Twitter, Genart Medya ile resmi olarak Türkiye’de

Reklam ve dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren Genart Medya, Twitter’ın Türkiye reklam satış temsilciliğini üstlendi.

Twitter’ın Türkiye’deki tek resmi temsilcisi olarak faaliyet gösterecek olan Genart Medya, ülkemizdeki kişi ve kurumların Twitter’ın sunduğu avantajlardan ayrıcalıklı bir şekilde yararlanmalarını sağlayacak çalışmalara imza atmaya hazırlanıyor.

Twitter’ın Türkiye pazarına yönelik hedefleri, Türkiye’deki kurum ve kişilere sunduğu fırsatlar ile Genart Medya aracılığıyla sunulacak hizmetler, bu hafta kamuoyuna duyurulacak.

Twitter Türkiye lansmanı, Genart Medya Kurucu Ortağı Burak Yılmaz, Twitter Ajans ve Marka İlişkileri Başkanı Melissa Barnes, Twitter MENA Bölgesi Satış Sorumlusu Amy Saper, Lokalizasyon Yöneticisi Aslı Sayitoğlu, CocaCola Marka Temsilcisi ile Turkcell Pazarlama İletişimi Bölüm Yöneticisi Alpay Alptekin’in katılımıyla gerçekleştirilecek.

 

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir