Ulaşılabilir fiyatlı akıllı telefon: Lenovo S850

Lenovo’nun son model akıllı telefonları tekno marketlerde yerini alırken S850, zarif cam tasarımı, 13 MP’lik arka kamerası, 16 GB depolama alanı ve 799 TL’lik fiyatı ile dikkat çekiyor.

Üstün teknolojili akıllı telefonları ile yıla damgasını vuran Lenovo’nun dikkat çeken modellerinden bir de Lenovo S850 oldu.

Vatan, Bimeks ve MediaMarkt mağazalarında beyaz ve mavi seçenekleriyle satışa sunulan Lenovo S850 modelleri tüketicilerinin tüm ihtiyaçlarına ve beğenilerine cevap verecek özelliklere sahip.

Lenovo S580 5 inch ekranı, 17 güne kadar bekleme süresi 16 GB depolama alanı, 13 MP’lik arka, 5 MP’lik geniş açılı ön kamerası ve zarif cam tasarımı ile dikkat çekici bir telefon. Lenovo S850, Android mobil işletim sistemine ve dört çekirdekli işlemciye sahip.

LenovoS850b

Ayrıca Lenovo’nun tüm modellerinde bulunan SHAREit uygulaması sayesinde artık bilgi aktarımı çok kolay. Resimler, notlar ve rehber de dahil telefonunuzda bulunan tüm dokümanları birkaç dakikada yeni Lenovo akıllı telefonunuza yardım almadan kolayca aktarabileceksiniz.

Lenovo’nun Beautification (Kusursuz Portre) özelliği ile S850’nin 5 MP’lik geniş açılı ön kamerası ile çektiğiniz selfie’lerde photoshop’a gerek kalmadan bir film yıldızı kadar güzel görüneceksiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir