Uydudan internette kotalar yükselirken fiyatlar düşüyor

Fiber kablo teknolojilerinin ulaşamadığı ve GSM şebekelerinin zayıf olduğu zorlu coğrafyalarda uydu üzerinden yüksek hızlı genişbant erişimi sunan tooway’in, kullanıcılara bahar ayları için bir sürprizi var. Bu ilkbaharda tooway uydudan internette kotalar yükselirken fiyatlar ise düşecek, kazanan kullanıcılar olacak.

“Hızlı internet, istediğin her yerde, hemen şimdi” sloganıyla müşterilerine hizmet sunan tooway, bu kampanya ile kullanıcılara yüksek erişim hızına sahip interneti en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyor.

Böylece tooway kullanıcıları, ister ev veya yazlıklarında, çiftliklerde, şantiyelerde, iş yerlerinde, 22 Mbps’ye kadar hızıyla web taraması, elektronik posta, bankacılık işlemleri, müzik dinleme, tek kişilik oyunlar oynama ve video seyretme gibi ihtiyaçları için geniş bant uydu internet çözümlerinden yararlanabilecekler. Üstelik sipariş verdikten en geç 3 gün sonra kurulum gerçekleştiriliyor ve internet kullanımı anında başlıyor.

Tüm tarifelerin saat 24.00 – 06.00 arası ücretsiz olacağı kampanya kapsamında;
16 GB Aylık kotaya sahip yeni tooway 16 Lite paketi 79 TL’ya,
25 GB Aylık kotaya sahip tooway 25; 119 TL’ya
40 GB Aylık kotaya sahip tooway 40; 159 TL’ya
Sınırsız Infinite ise aylık 349 TL yerine 259 TL’ya
aylık fiyatlarıyla tüketiciye ulaşacak.

Tüm tarifelerde donanım ücretine; metal anten ayağı ve 25 metre kablo, iki adet ithal konektör ve kablosuz router dahil. Kiralanan veya satın alınabilen tooway kiti adrese teslim ediliyor ve tooway yetkili kurulumcu tarafından veya kullanıcı tarafından kolaylıkla kurulabiliyor.

Üstelik sipariş verdikten en geç 3 gün sonra kurulumunuz gerçekleştiriliyor ve dilerseniz sınırsız kullanımınız anında başlıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir