Vatan Bilgisayar Denizli

Vatan Bilgisayar Denizli Teras Park mağazası hizmete girdi

2023 yılında mağaza yatırımlarına devam eden Vatan Bilgisayar, Teras Park’ta yeni yerinde mağazasını 23 Haziran 2023 Cuma günü hizmete açtı.

Vatan Bilgisayar’ın, birçok teknolojik ürünleri teknoloji severlerden yoğun ilgi gördü. Denizli Teras Park’ta yer alan mağazasında; televizyon, cep telefonu, notebook, tablet, masaüstü bilgisayar, yazıcı, fotoğraf makinesi, kamera, küçük ev aletleri ve daha birçok kategoride ürünler hizmete sunuldu.

Vatan Bilgisayar tarafından yapılan açıklamada; “Vatan Bilgisayar olarak kaliteli ve teknolojik ürünleri tüketicilerimizle buluşturduğumuz yeni mağazalarımızla yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Her yeni mağazamız ile tüketicilerimizle daha fazla yakınlaşırken istihdama da katkı sağlıyoruz, mağaza yatırımlarımızı sürdüreceğiz ” mesajına yer verildi.

Çeşitli ürünler ilgi odağı oldu

Televizyon, cep telefonu ve küçük ev aletleri tüketicilerin en yoğun ilgi gösterdiği kategoriler arasında yer aldı. En çok tercih edilen ürünler arasında Samsung Galaxy A54 8/256 GB Akıllı Telefon 10.999 TL’den, Arzum AR684 Olivya Seramik Tabanlı Ütü 199 TL’den, TCL 58P635GTV 146 Ekran Ultra HD Google TV 11.999 TL’den tüketiciyle buluştu.

Keenetic Hero DSL incelemesi | AC1300 Gigabit modem, router ve mesh

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Gold, iPhone 5S ve 5C fiyatlarını açıkladı

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir