Veriyum Bilişim Bitdefender’ın Türkiye Distribütörü

Veriyum Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri A.Ş. Bitdefender Antivirüs Yazılımları’nın Türkiye distribütörü oldu. Dünya’da 100’den fazla ülkeye güvenlik teknolojisi sağlayan Bitdefender, 2001’den bu yana iş dünyası ve bireysel kullanıcılar için pazarda lider, ödüllü teknolojiler üretiyor.

AV-Test, AVComparatives and Virus Bulletin tarafından gerçekleştirilen en saygın bağımsız testlerde birinciliğini sürdürmeye devam eden Bitdefender Türkiye pazarında Veriyum Bilişim’in distribütörlüğü ile daha da büyümeyi hedefliyor.

Hem bireysel hem de kurumsal düzeyde ürünler sunan Bitdefender, kurumsal kullanıcılarına basitleştirilmiş merkezi yönetim ile yüksek performanslı güçlü güvenliği her sayıda sistem ve ofis için sağlıyor. Bitdefender platform bağımsız, tercihe göre on-premise ya da bulut versiyonları ile kullanılabiliyor.

Bitdefender’ın sanallaştırma ve bulut teknolojileri güvenlik sağlayıcıları arasında ilk sıralarda yer aldığını vurgulayan Veriyum Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Kaymaz, hızla gelişen sanallaştırma ve bulut yapılı sistemleri geleneksel yazılımlarla korumanın pek çok riski olduğunu ve bu riskleri ortadankaldırmanın sanallaştırılmış ortamlar için özel olarak geliştirilmiş güvenlik çözümlerini tercih etmekle mümkün olabileceğini belirtti.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir