Vertiv EMEA

Vertiv EMEA Yıllık Kanal Ödülleri’nde iş ortaklarını onurlandırıyor

Küresel bir kritik dijital altyapı ve süreklilik çözümleri sağlayıcısı olan Vertiv (NYSE: VRT), iş ortaklarının yedi kategorideki üstün katkısını takdir ederek yıllık Vertiv EMEA Kanal Ödülleri’nin kazananlarını açıkladı.

2021 Vertiv EMEA Kanal Ödülleri’nin kazananları şöyle:

  • EMEA Yılın En İyi Vertiv Projesi Ödülü: TechExpress, Gana
  • EMEA Yılın En Yenilikçi Pazarlama Kampanyası Ödülü: RRC, Rusya
  • EMEA Vertiv Yılın Marka Elçisi Ödülü: Veljko Ostojić, Ürün Müdürü, Ingram Micro Sırbistan
  • EMEA Yükselen Yıldız Bayi Ödülü: Netsite, Türkiye
  • EMEA Yılın Bayisi Ödülü: Ricca IT, İtalya
  • EMEA Yükselen Yıldız Distribütör Ödülü: Hiperdist, Orta Doğu ve Afrika
  • EMEA Yılın Distribütörü Ödülü: Ingram Micro, Almanya

17 Kasım Çarşamba günü sanal olarak gerçekleştirilen Yıllık Kanal Zirvesi ve Ödülleri’ne EMEA bölgesindeki birçok yeni ve mevcut Vertiv iş ortağı katıldı. Etkinlik, ayrıca Dell Technologies, Canalys, CRN ve Canva’dan konuk konuşmacıların yer aldığı 2022 ve sonrasında kanalı tanımlayacak en son endüstri trendlerini masaya yatıran panel tartışmaları ve bir dizi açılış oturumuna da ev sahipliği yaptı.

Bu etkinlikle muhteşem kanal ortaklarını ve EMEA bölgesinde gerçekleştirilen çalışmaları tanımanın kendileri için büyük bir şans olduğunu dile getiren Vertiv EMEA Satış Başkan Yardımcısı Karsten Winther, “Seçkin projelerden yenilikçi pazarlamaya, marka elçiliğinden yeniden satışın öne çıkan örneklerine birçok alanda verilen ödüller önemli bir kutlama anıdır” dedi.

“Kanal iş ortağı programımız başlangıcından bu yana güçlendi ve iş ortağı tabanımız sürekli büyüyor” diyen Vertiv EMEA Başkanı Giordano Albertazzi, sözlerini şöyle sürdürdü: “Etkileyici çalışmaları için bu yılın kazananlarını içtenlikle tebrik ediyorum. Ayrıca tüm kanal ortaklarımıza ticari büyümeyi desteklemek için devam eden iş birlikleri için teşekkür ediyorum.”

Baseus Encok W05 TWS kablosuz kulaklık incelemesi

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Tofaş’ta Sinan Saip Bel bıraktı görevini Özgür Süslü üstlendi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir