Vestel ve Yaşar Üniversitesi arasında eğitim işbirliği

Vestel, Yaşar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (YÜSEM) işbirliğiyle Yetkili Servis İşletme Yönetimi Sertifika Programı’nı hayata geçirdi.

Vestel’den yapılan açıklamaya göre, 2014 Mayıs ayına kadar 100 yetkili servis yöneticisine eğitim verilecek. Programda başarı gösteren katılımcılar Yaşar Üniversitesi’nden onaylı sertifika sahibi olacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Tarkan Tekcan, Vestel yetkili servis yöneticileri için özel tasarladıkları bu programla yetkili servislerin Vestel müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesini arttırarak, yüzde 100 müşteri memnuniyetini hedeflediklerini belirtti.

Aynı zamanda küçük işletme konumundaki yetkili servislerin verimli, etkin ve sürdürülebilir bir performans göstermeleri için bir yönetim modeli oluşturmaya çalıştıklarını ifade eden Tekcan, eğitim programının servis yöneticileri tarafından büyük ilgiyle karşılanmasından son derece memnun olduklarını bildirdi.

YÜSEM Müdürü Doç. Dr. Sabah Balta ise Yetkili Servis İşletme Yönetimi Sertifika Programı ile 6 ay gibi bir süre içinde 4 farklı ilde yaklaşık 100 yetkili servis yöneticisine, yönetim dinamikleri, finans-hukuk ve iletişim-hizmet pazarlaması konularında toplam 72 saat eğitim vereceklerini aktararak, yetkili servis yöneticilerinin program sonunda işletmelerinde sürdürülebilir verimliliği sağlamasını hedeflediklerini ifade etti.

Programın içeriği Yaşar Üniversitesi’nin uzman öğretim üyeleri tarafından yetkili servis yöneticilerinin eğitim ihtiyaçları, odak grup çalışmaları ve yetkili servis ziyaretleri doğrultusunda hazırlandı.

Program, İstanbul’da düzenlenen Bilinçlendirme Semineri’nin ardından, İzmir, İstanbul, Ankara ve Adana’da devam edecek. Program sonunda yapılacak törenle katılımcılara sertifikaları takdim edilecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir