Vestel Venus Z10 n11’de satışta

Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan Venus ailesinin yeni üyesi Venus Z10, e-ticaret platformu n11.com’da 1.389 TL’den satışa açıldı.

Türkiye’nin teknoloji ve tasarımdaki yerli gururu Vestel’in Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttığı Z serisinin tepe modeli Venus Z10, e-ticaret platformu n11.com’da satışa açıldı.

2.5D kavisli yapıya sahip 5,2 inç boyutlu ekran, Android 7.0 Nougat işletim sistemi ve modern bir tasarımla gelen cihaz, hassas ve detaycı kamerasıyla da dikkat çekiyor.

Qualcomm Snapdragon 435 çipseti taşıyan Vestel Venus Z10, işlemcisine eşlik eden 1.4 GHz frekans hızı, Adreno 505 ve 4GB RAM’le hızlı ve kesintisiz bir deneyim sunuyor.

Gücünü 3050 mAh bataryasının yanı sıra güç ve dayanıklılığın zarafetle harmanlandığı tasarımından alan cihaz, OIS destekli 13 MP çözünürlüğe sahip arka, 8 MP ön kamerasıyla da net, canlı ve gerçekçi fotoğraflara imzasını atıyor.

Ön tarafında parmak izi sensörü ile donatılan fiziksel home tuşunu da barındıran Vestel Venus Z10, e-ticaret platformu n11.com’da 1.389 TL’den satışa sunuluyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir