Victorinox Swiss Army’den su altında sınırları zorlayan saat

İsviçre saat endüstrisinin sınırlarını zorlayan Victorinox Swiss Army, I.N.O.X. Profesyonel Dalgıç modeliyle su altı sporları meraklılarına hitap ediyor. Zorlu 130 dayanıklılık testinden başarıyla geçen tek İsviçre saati özelliği kazanan I.N.O.X. Profesyonel Dalgıç, modern tasarımıyla erkeklerin sportif ve modern tarzını tamamlıyor.

Hafif ve güçlü bir madde olan titanyumdan üretilen Victorinox Swiss Army I.N.O.X. su altı sporcuları için yeniden tasarlandı. ISO 6425 sertifikasıyla dalış saatleri kategorisinde yer alan Victorinox Swiss Army I.N.O.X. Profesyonel Dalgıç, sportif duruşu ve paracord ipinden olan kayışıyla kategorisindeki diğer saatlerden farklılaşıyor.

421 prototip ve 130 test ile 4 yıllık çalışmanın meyvesi olan saat, güçlendirilmiş kasasıyla 200 metre su basıncına karşı dayanıklılık kazanıyor. Hafif titanyum kasasını tamamlayan paracord (paraşüt ipi) kayışı saati benzerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri.

Çözülebilen kayışı ile 2 metre uzunluğa ulaşan kayış 250 kg’a kadar dayanıklılık gösteriyor. Saat’in cam bölümü, dalış sırasında net görüş sağlanması adına yansıma yapmayan safir kristal camdan üretiliyor.

Victorinox Swiss Army’nin iddialı saati I.N.O.X. Profesyonel Dalgıç hipoalerjenik kasasıyla da konforlu bir kullanım sağlıyor. İçindeki mekanizma sistemini gizleyen modern tasarım ile Victorinox Swiss Army I.N.O.X. Profesyonel Dalgıç, günlük kullanımda da erkeklerin şıklığını yansıtıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir