ViewSonic CES 2015’te 4K monitörünü tanıtıyor

ViewSonic CES’te sergileyeceği yeni ürünler arasında Ultra HD 4K monitörler ile yenilikçi özelliklerle görüntüleme sektörüne farklı segmentlerdeki çözümleri ile yol göstermeye devam ediyor.

ViewSonic’in Amiral Gemisi VP Serisinin Yeni Üyesi

27 inç Ultra HD 4K profesyonel monitör VP2780-4K, birinci sınıf IPS panel ile CAD/CAM gibi mühendislik uygulamaları, tasarımcılar ve video editing işleri ile uğraşan profesyonellere yönelik geliştirilen ergonomik yapısı ile 60Hz yenilenme oranı ve 3820×2160 UHD çözünürlüğe sahip VP2780-4K, 1.07 Milyar geniş renk desteği ve düşük delta değeri ile 3yıl Piksel Değişim garantisini de beraberinde getiriyor.

Kurumsal Ergonomik VG Serisi de 4K ile Buluşuyor

Kurumların ihtiyaçları doğrultsunda şekillenen VG serisinin ilk 4K üyesi olan 28 inç VG2860Smhl-4K, UHD 3840×2160 çözünürlük, DisplayPort, Mini DisplayPort, HDMI, MHL, DVI girişleri ve 4 USB portu ile üst düzey çoklu görev işlevselliği ile kurumsal çözümlere yeni bir bakış açısı getiriyor. VG2860Smh-4K, üretkenliği arttırmak için yükseklik ayarı, pivot, kendi etrafında dönme ve eğilme gibi üstün ergonomik özellikleri ile tüm gün masa başında çalışanların ergonomik ihtiyaçlarına çözümler sunuyor.

Ev&Eğlence Kullanımına İçin Uygun Fiyatlı VX Serisi

Ev eğlence kullanımı için uygun fiyatlı çözüm olarak karşımıza çıkan VX serisinin yeni üyesi 24 inç UHD VX2475Smhl-4K, SuperClear PLS Paneli DisplayPort, HDMI ve MHL, DVI girişlerinin yanı sıra, Flicker Free, Blue Light Filter ve Oyun Modu ile piyasadaki en uygun fiyatlı 4K monitörlerden biri olarak konumlanıyor.

Bu yeni 4K modellerinin 2015 yılı 2.çeyrek itibariyle Türkiye’de satışta olması planlanıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir