Visa Europe’ta yeni CEO

Visa Europe’un yeni Başkan ve CEO’su Nicolas Huss oldu. Halen Apollo Grubu’na bağlı Avant’ın İspanya ve İrlanda’dan sorumlu CEO’su görevini yürüten Huss, 1 Ekim 2013 itibariyle Visa Europe’taki görevine başlayacak.

Apollo Grubu’ndaki görevinden önce Bank of America bünyesinde MBNA üst düzey yöneticisi olarak çalışan Huss, İngiltere, İrlanda ve İspanya operasyonlarından sorumlu yöneticilik görevini üstlendi.

Finansal hizmetler sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan Nicolas Huss GE Money’nin İspanya CEO’su olarak görev yaptı ve GE Capital firmasının Avrupa ve Latin Amerika’nın çeşitli bölgelerindeki operasyonlarında görev yaptı.

Ayrıca İspanyol bankaları ile olan çeşitli ortak girişimlerde ve GEC SAS’de (GE France Finansal Kuruluşlar Holdingi) yönetim kurulu üyeliği yaptı.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir