Vodafone abonelerine Self Servis

Vodafone Türkiye, akıllı telefon kullanıcılarının işlemlerini kolay, hızlı ve ücretsiz yapabilmeleri için “Vodafone Self Servis Uygulaması”nı abonelerine sunuyor.

Uygulamayla Vodafone müşterileri hatlarıyla ilgili işlemlerini bizzat kendileri internet, SMS, sesli yanıt sistemi, wap gibi birçok kanaldan kolay, hızlı ve ücretsiz yapabiliyor. Vodafone Self Servis kanallarına, geçtiğimiz Ocak ayında eklenen “Vodafone Self Servis Uygulaması” ile akıllı telefon kullanıcıları, bu işlemleri her zaman her yerden yapma şansı elde ediyor.

Şu anda iOS (iPhone) ve Android işletim sistemli akıllı cihazlara uyumlu versiyonu bulunan, çok yakında da Blackberry, Windows ve iPad versiyonları da piyasaya sunulacak olan “Vodafone Self Servis Uygulaması” ile fatura ve bakiye görüntüleme, tarife değiştirme, paket bakiyesi görüntüleme, TL yükleme/transfer etme, e-fatura aboneliği, 3G aboneliği, hattı yurtdışı arama ve yurtdışında kullanım gibi servislere açma/kapama gibi birçok abonelik işlemi ücretsiz ve kolayca yapılabiliyor.

Arka arkaya haftalarca Apple Uygulama Marketi’nde en çok indirilen 25 ücretsiz uygulama listesine giren “Vodafone Self Servis Uygulaması”, Google Play Android Uygulama Marketi kullanıcıları tarafından da tercih ediliyor.

“Vodafone Self Servis Uygulaması”nı kullanmaya başlamak için Vodafone’luların tek yapması gereken, akıllı telefonlarının uygulama marketinde Vodafone Self Servis yazdıklarında çıkacak uygulamayı ÜCRETSİZ olarak indirmek.

Vodafone Türkiye Ticari Operasyonlardan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Kızıldağ, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, mobil iletişimin sunduğu hayat kolaylaştıran hizmetleri tüm Türkiye için erişilebilir kılarak, toplumun yaşam kalitesini artırmayı hedeflediklerini belirtti.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Vodafone 4,5G'yi Uludağ'ın zirvesine taşıdı

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir