Vodafone KaraKartal’a 1 yılda 650 bin Beşiktaşlı üye

Vodafone Türkiye’nin Beşiktaş JK sponsorluğu kapsamında hayata geçirdiği “Vodafone KaraKartal” platformu birinci yılını doldurdu. Beşiktaşlıların Vodafone portföyünden diledikleri tarifeyi seçip, tarifeye ek aylık üyelik bedeliyle hem takıma destek oldukları hem de Vodafone avantajlarından yararlandıkları Vodafone KaraKartal platformuna bir yılda 650 bin Beşiktaşlı üye oldu. Platform, Beşiktaş JK’ya ise 1,5 milyon TL katkı sağladı.

Türkiye’de bir ilk olan platformun bir yılın sonunda ulaştığı rakamlar ve gelecek dönem hedefleri, Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt, Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk’un katılımıyla düzenlenen basın toplantısında paylaşıldı. Toplantı sonunda Vodafone KaraKartal platformunun ilk üyeleri Nilüfer Mutlu, Diren Eren Bolat ve Murat Kaya’ya plaket ve hediyeleri verildi.

Gökhan Öğüt: “Hem takıma hem taraftara destek olduk”

Vodafone Türkiye olarak iki yıl önce Beşiktaş JK ile bir gönül birliğine imza attıklarını belirten Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt, şunları söyledi:

“Beşiktaş JK ile çıktığımız bu gönül yolculuğunda bugüne kadar üç büyük gurur yaşadık. Öncelikle, Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu Vodafone Arena’nın temellerini attık. Daha sonra Beşiktaş formalarının göğsüne adımızı yazdırdık. Hemen ardından da 2014’ün sonlarına gelirken Vodafone KaraKartal adı altında çok özel bir taraftar platformu oluşturduk. Mevcut tarifeye ek olarak gelen üyelik bedeliyle katılım sağlanan bir destek platformu olan Vodafone KaraKartal, Türkiye’de hiçbir taraftar programının sunmadığı fırsatlar sunuyor. Bu nedenle sektörümüzde benzeri bulunmayan, gerçek bir inovasyon. Bu platformla hem takıma hem de taraftara destek olmayı hedefledik. Platformumuz birinci yılını doldururken biz bu iki hedefe de ulaşmanın ve gönül bağı kurduğumuz Beşiktaş camiasına destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

Fikret Orman: “Bir yılda yeni bir tesis yapılabilecek büyüklükte para topladık”

Vodafone KaraKartal’ın Beşiktaş JK’nın resmi taraftar programı olduğunu söyleyen Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman ise şöyle konuştu:

“Vodafone KaraKartal’ın camiamıza katkısı oldukça büyük. Taraftarlarımız ilk kez tek bir SMS ile takımına destek olabiliyor. Bugüne kadar 650 bin taraftarımız Vodafone KaraKartal aracılığıyla Beşiktaş’a destek verdi. Bu sayede Beşiktaşımız için 1,5 milyon TL destek toplandı. Bu parayla, altyapı futbolcularımız için 9.000 krampon, Vodafone Arena’ya 10.000 koltuk, futbolcularımıza 12.000 forma alabilir ya da yeni bir altyapı tesisi yapabiliriz. Vodafone KaraKartal ile bir yılda güzel bir sonuca ulaştık. Daha da iyisi olabilir. Hedefimiz, 12 milyonluk Beşiktaş ailesinin tek bir SMS ile de olsa takımına destek olması. Vodafone Arena’mızı açacağımız güne kadar Vodafone KaraKartal’ın 1 milyonuncu abonesine ulaşmasını arzu ediyoruz. Tüm Beşiktaşlıları, Vodafone KaraKartal aracılığıyla kulübümüze daha fazla destek olmaya, camiamıza daha fazla katkıda bulunmaya davet ediyorum.”

İlginizi çekebilir:  Alcatel 10 bin kişinin işine son veriyor

Milyonlarca dakika, SMS ve internet hediye edildi

Vodafone KaraKartal platformu, son 1 yılda Beşiktaşlılara özel pek çok deneyim sundu. Bu dönemde, Vodafone KaraKartal’lılara 55 milyon dakikayı aşkın konuşma, 25 milyondan fazla SMS ve 25 milyon MB’ın üzerinde mobil internet hediye edildi. Yaklaşık 7 bin KaraKartal’lıya tribünden maç izleme imkânı sunulurken, 600 KaraKartal’lıya forma, 120 KaraKartal’lıya da imzalı top hediye edildi. Ayrıca, 13 KaraKartal’lı Beşiktaş’ın Avrupa’daki deplasman maçlarına gitme şansı elde ederken, Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri’ne konuk olan 10 KaraKartal’lı takımla öğle yemeği yedi, 45 KaraKartal’lı da futbolcularla fotoğraf çektirdi ve antrenman izledi. Diğer yandan, platformun birinci yıldönümüne özel olarak, KaraKartal’lı mevcut abonelere 1 ay geçerli 1000 dakika veya 1 GB mobil internet, yeni abonelere ise 3 ay geçerli 3000 dakika veya 3 GB mobil internet hediye edildi.

Yeni dönemde yeni deneyimler sunulacak

Vodafone, KaraKartal platformu kapsamında üyelere yeni dönemde yeni deneyimsel faydalar sunmaya devam edecek. Buna göre, Vodafone KaraKartal’lılar yılda 4 kez özel günlerde Başkan Fikret Orman’dan, Teknik Direktör Şenol Güneş’ten veya futbolculardan arama alarak bu önemli isimleri cep telefonlarından duyabilecekler. Diğer yandan, yapımı devam eden Vodafone Arena’ya ilk koltukları yerleştirecek ve ilk çimi ekecekler. Vodafone KaraKartal’lılar, Beşiktaş’ın efsane isimleriyle maç izleme ayrıcalığı yaşayacak ve deplasman maçlarına birlikte katılma imkânı da bulacaklar. Ayrıca, Burger King, Digiturk, Sarar ve Yemeksepeti gibi markalarda özel indirim ve fırsatlardan faydalanabilecekler.

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir