Vodafone Red’lilere kesintisiz müzik ve futbol keyfi

Vodafone’un yenilenen Red tarifelerine geçen aboneler, Spotify Premium ve Digiturk Play Süper Lig Taraftar paketlerine ücretsiz sahip oluyor.

Vodafone açıklamasına göre, Vodafone Red, yenilediği tarifelerine müzik ve futbol tutkunu aboneleri için iki yeni dijital içerik servisi de ekledi. Buna göre, Vodafone Red’in yeni tarifelerine geçen aboneler, Spotify Premium ve Digiturk Play Süper Lig Taraftar paketlerine ücretsiz sahip oluyor. Bu yeni dijital içerik servisleri için Red abonelerine 8 GB’a kadar mobil internet de sunuluyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, artan veri kullanımında müzik ve video gibi görüntü ve ses barındıran servislerin etkili olduğunu gördüklerini belirterek, “Özellikle Nisan 2016 itibarıyla hayatımıza girecek olan 4.5G teknolojisiyle birlikte veri kullanımı daha da artacak. Bu doğrultuda, dijitalleşme konusunda yüksek talepleri olan Vodafone Red abonelerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak üzere inovasyon yetenek ve kapasitemizi en üst düzeyde kullanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Vodafone Red’in 7 artılı dünyası kapsamında bol internetli tarifeler sundukları bu abonelerin her geçen gün artan veri ihtiyacını karşılamayı hedeflediklerini dile getiren Buruk, bu kapsamda yenilenen Red tarifelerine geçen abonelere Spotify Premium ve Digiturk Play Süper Lig Taraftar paketlerine ücretsiz sahip olma imkânı sağladıklarını aktardı.

Ayrıca, bu içeriklerin rahatça kullanılabilmesi için abonelere 8 GB’a kadar mobil internet de sunduklarını vurgulayan Buruk, şunları kaydetti:

“Yeni dijital içerik servislerimizle başta müzik ve futbol tutkunu abonelerimiz olmak üzere tüm Red’lilerin hayatını kolaylaştıracağımıza inanıyoruz. Bu vesileyle, herkesi Vodafone Red’in kolaylıklarla dolu dünyasına davet ediyoruz”

Vodafone Red’in tarife portföyü yenilendi

Abonelerin yüksek mobil ihtiyaçları doğrultusunda yenilenen Vodafone Red tarifelerinin tamamında Vodafone TV hizmeti ücretsiz sunulurken, Red M tarifesindeki aboneler Spotify Premium veya Digiturk Play Sinema Üyeliği içeriklerinden birine, Red L tarifesindeki aboneler ise hem Spotify Premium’a hem de Digiturk Play Sinema Üyeliği veya Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi içeriklerinden birine ücretsiz sahip olabiliyor.

İlginizi çekebilir:  Turkcell ekipleri yılda 1,2 milyon ziyaret yapıyor

49 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan yeni Vodafone Red tarifeleri kapsamında Red Xsmall tarifesi 3 GB, Red Small 4 GB, Red Medium 5 GB ve Red Large 8 GB mobil internet ile birlikte sunuluyor.

Vodafone Red dünyasıyla tanışmak isteyenler, www.vodafone.com.tr/Red adresinden iletişim bilgilerini bırakarak veya 0850 250 20 55 numaralı telefonu arayarak, Red kampanyaları ile ilgili bilgi alabiliyor ve Red Özel Satış Ekibi’ni bulundukları yere çağırabiliyor.

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir