Vodafone’dan Beşiktaşlılara üçüncü yıldız kampanyası

Vodafone, Süper Lig’de 2016-2017 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan ve üçüncü yıldızı göğsüne takan Beşiktaş JK’nın yeni formalarına özel bir kampanya düzenliyor.

2018-2019 sezonunun sonuna kadar Beşiktaş’ın forma göğüs sponsorluğunu üstlenen Vodafone’un üçüncü yıldız şerefine düzenlediği kampanyayla, adidas 2017-2018 Beşiktaş formalarını satın alanlar, fiş ya da faturalarını 31 Ağustos’a kadar Vodafone mağazalarına getirdiklerinde, indirimli Vodafone Red tarifesine numaralarını taşıyarak veya yeni hat alarak geçebilecekler.

Buna göre, aboneler 11 GB’lık Vodafone Red tarifesini 50 TL’den satın alabilecekler. Kampanya, Kartal Yuvası ve adidas mağazalarından satın alınan erkek ve kadın yetişkin yeni sezon formaları için geçerli olacak.

adidas 2017-2018 Beşiktaş formaları üç farklı tasarımdan oluşuyor. Beşiktaş’ın İç Saha Forması’nda kulübün beyaz ağırlıklı forma geleneğine sadık kalınırken, tasarımı modern çizgilerden oluşan geometrik unsurlar tamamlıyor.

Beşiktaş’a ait klasik tasarımdan ilham alan Deplasman Forması ise ön paneli boyunca ince çubuklara, omuzlarında ise ikonik üç banda yer veriyor. Beşiktaş’ın 2017-2018 sezonuna ait üçüncü forma tasarımında ise uzun bir aradan sonra gri tonlar kullanılıyor.

adidas 2017-2018 sezonu Beşiktaş yetişkin formaları 169 TL satış fiyatıyla tüm Kartal Yuvası mağazaları, www.kartalyuvasi.com.tr, kartalyuvasi.eu, adidas yetkili satış noktaları ve shop.adidas.com.tr/besiktas adresinde taraftarın beğenisine sunuluyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir