Vodafone’dan ‘Cep Dostu’ menülerle indirim

Vodafone Cep Cüzdan kullanıcıları, Burger King, Arby’s, Sbarro ve Popeyes restoranlarında kendilerine özel 2 kişilik “Cep Dostu” menüleri tek menü fiyatına alabilecek.

Vodafone Türkiye açıklamasına göre, kampanya iş birlikteliklerine bir yenisini daha ekliyor. Vodafone Cep Cüzdan kullanıcıları, Tab Gıda restoranlarında kendilerine özel “Cep Dostu” menüleri indirimli olarak satın alabiliyor.

Cep Cüzdan kullanıcıları 23 Mayıs’a kadar sürecek olan kampanyada ödemelerini Cep Cüzdan ile yapan Vodafone kullanıcıları 780 anlaşmalı Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby’s noktasında fiyatları 38 TL’ye varan 2 kişilik “Cep Dostu” menüleri sadece 17,5 TL’ye satın alabiliyor. Cep Cüzdan kullanıcıları, ödemelerini kredi kartı veya nakit kullanmadan doğrudan Cep Cüzdan üzerinden QR kodunu kullanarak temassız şekilde gerçekleştiriyor.

Birçok finansal işlemin zahmetsizce yapıldığı Vodafone Cep Cüzdan uygulaması, kullanıcılarına pek çok kolaylık ve fayda sağlıyor. Vodafone Cep Cüzdan, Apple App Store ve Google Play uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Vodafone aboneleri herhangi bir kredi kartlarını uygulama aracılığıyla taratarak kolay ve güvenli şekilde Cep Cüzdan’a ekleyebiliyor. Böylece kredi kartı numarasını elle girmeye gerek kalmıyor. Pazarın ihtiyaçlarına uygun, yenilikçi teknolojilere imza atan Vodafone, Cep Cüzdan’la tüketicilere mobil temassız ödemelerde benzersiz bir deneyim fırsatı sunuyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir