Vodafone’dan esnafa alarm sistemi fırsatı

Vodafone İş Ortağım’ın Kale Güvenlik Sistemleri iş birliği ile hayata geçirdiği kampanya kapsamında esnaf hem mobil internetle buluşuyor hem de güvenlik ihtiyacını da karşılıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, esnafın en önemli ihtiyaçlarından olan güvenlik sorununu çözmek için Vodafone ve Kale Güvenlik Sistemleri iş birliği yaptı.

İnternetli Vodafone esnaf tarifelerinde 12 ay kalma sözü veren esnafa aylık ücreti KDV hariç 49 lira olan “Kale 7/24” alarm sistemini 6 ay ücretsiz kullanabiliyor. Kale 7/24 alarm sistemini kullanan esnaf, tarifesindeki internetini ve bağlantı modüllerini kullanarak cep telefonu üzerinden dükkanındaki alarmını yönetebiliyor.

İnternetli Esnaf Large tarifesinde olan abonelerden kurulum ücreti de alınmıyor. Ayrıca, İnternetli Esnaf Large tarifesini kullanan esnaf, cep telefonlarından alarmı yönetebilecekleri uygulamadan da 6 ay abonelikleri boyunca ücretsiz faydalanıyor.

İnternetli Esnaf Large tarifesi her yöne 3 bin dakika, her yöne 3 bin SMS ve içinde 3 GB internetiyle ayda 59 liraya Vodafone’dan esnafa özel sunuluyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Vodafone İş Ortağım olarak Türkiye’de dijitalleşmeye en çok ihtiyaç duyan ve bundan en çok faydalanacak esnafı önemsediklerini belirterek, “Esnafın hızla dijital dönüşümde yerini alması için Yarına Hazırım Platformu ile onları yakından tanımayı amaçlıyoruz. İşlerini yarına hazırlamayı sağlayacak çözümler önerirken, onlar için tasarruf fırsatları yaratmaya odaklanıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Esnafın günlük maliyetlerini kontrol etmelerine yardımcı olmak için onların dükkanlarındaki güvenlik ihtiyaçlarında masraf yükünü hafifletmeyi ve bunu yaparken de teknolojiyi kullanmayı hedeflediklerini ifade eden Aksoy, şunları kaydetti:

“Kale Güvenlik Sistemleri ile hayata geçirdiğimiz kampanyamızla internetli esnaf tarifelerimizi kullanan esnafımız, Kale 7/24 alarm sistemini ücretsiz kullanabiliyor. Esnafımıza ‘Dijital dönüşümle rekabette öne geçmek Vodafone İş Ortağım’la işte bu kadar kolay’ diyoruz. Türkiye ekonomisini uzun yıllardır ayakta tutan esnafımıza rekabetçilik, verimlilik ve maliyet avantajı sunarak beklentilerini karşılayacak ürün ve hizmetler geliştirmeye devam edeceğiz.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir