Vodafone’dan evlere internet hizmeti

Vodafone, cepte sunduğu interneti sabit hat internet hizmetleri ile evlere taşıyarak, “Vodafone SüperNet Telefonsuz ADSL ve Fiber” hizmetiyle, ev telefonu bağlatmaya gerek olmadan, ek ücret ödemeden evde süper hızlı limitsiz internet sunacak.

Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt, 2015 yılında abonelere sadece mobil değil, sabit iletişim ihtiyaçlarını da karşılayacak ürün ve hizmetler sunacaklarını kaydetti.

Öğüt, şunları kaydetti: “2015 yılı, bizim için, sadece bir mobil iletişim şirketi olmaktan çıkıp, evde ADSL, fiber internet ve TV gibi birçok sabit iletişim hizmetini de müşterilerine tek çatı altında sunan mobil ve sabit telekomünikasyon şirketi olma yolunda çok kritik bir yıl olacak. Mobil iletişimin yanı sıra sabit iletişimde de hızla büyüyeceğiz. Yeni ‘Vodafone SüperNet Telefonsuz ADSL ve Fiber’ hizmetimizle, süper interneti sabit teknolojiler üzerinden de tüketicilerle buluşturarak evlerde daha güçlü olmayı hedefliyoruz. Türkiye’nin 81 iline aynı anda sunduğumuz süper internet ADSL ve Fiber hizmetlerimizle, tüketicilerimizin hiçbir ek ücret ödemeden, sadece ihtiyaçları olan limitsiz internete sahip olmalarını sağlayacağız.”

Aboneler ayda 49,90 lira ödeyerek limitsiz sabit internet hizmeti alabilecek. 24 ay kontratla sunulan limitsiz telefonsuz (yalın) ADSL hattını bağlatmak için 0850 542 0 542’yi aramak yeterli olacak. Hizmetle ev kullanıcılarına 16 Mbps’ye kadar hız ve 50 GB adil kullanım kotası sağlanırken, kampanya kapsamında sunulan “Telefonsuz Fiber” hizmetiyle de 24 Mbps’ye kadar hız ve 75 GB adil kullanım kotası sağlayacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir