Vodafone’dan hacı adaylarına kolaylık

Vodafone’lular için tüm mobil iletişim hizmetlerinde yurt içi ve yurt dışı fiyat ayrımını ortadan kaldıran ve fatura şoku yaşatmayan “Her Şey Dahil Pasaport” hizmeti Suudi Arabistan’ı kapsayacak şekilde genişletildi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, hac vazifesini yerine getirecek Vodafone’lular yurt dışında fatura kaygısını ortadan kaldıran, Türkiye’de ilk ve tek olan “Her Şey Dahil Pasaport”tan 4 Eylül ile 31 Ekim tarihleri arasında kutsal topraklarda da faydalanabilecek.

Ayrıca, hacı adaylarının Suudi Arabistan’da herhangi bir sağlık sorunu yaşamaları halinde dil problemi ile karşılaşmamaları için kendileri ile ilgili sağlık bilgileri ücretsiz ve Arapça olarak telefonlarına gönderilecek. Hac vazifesini tamamlayıp Türkiye’ye dönen hacılar da ücretsiz olarak uzman doktor danışma hizmeti alabilecek.

23 ülkede tarifedeki dakika, SMS ve internetin tamamını sanki Türkiye’deymiş gibi kullanmayı sağlayan “Her Şey Dahil Pasaport”un geçerli olduğu ülkelerinin sayısı Suudi Arabistan ile 24’e ulaşıyor. Hacı adayları, Suudi Arabistan’da hac vazifelerini tamamlarken, aileleri ve sevdikleriyle tarifelerindeki dakika, SMS ve interneti sanki Türkiye’deymiş gibi kullanabilecek.

Fatura kaygısı yaşamadan tüm mobil iletişim hizmetlerini kullanmayı kolaylaştıran “Her Şey Dahil Pasaport”, Akıllı Ücretlendirme Teknolojisi ile yurt dışında iletişim kolaylığı sağlıyor. Abonelerin yurt dışındaki dakika, SMS veya internet kullanımı otomatik algılanıyor. Kullanım yapılmadığı günlerde aboneye bir ücret yansıtılmıyor. Eğer dakika, SMS veya internet kullanımı yapılırsa günlük 9,90 lira kullanım ücreti alınıyor ve Vodafone’lular tarifelerindeki dakika, SMS ve internet haklarını tıpkı Türkiye’deymiş gibi harcayabiliyor. Ayrıca hacı adayları Suudi Arabistan’da tarifelerinin üstüne çıkan dakika, SMS ve internet kullanımında da yurt içi paket aşım fiyatları üzerinden ücretlendiriliyor.

“Her Şey Dahil Pasaport”, hem Türkiye’de hem de yurt dışında aktif hale getirilebiliyor. Yurt içinde abone olmak için “HERSEYDAHIL” yazıp 7048’e mesaj atmak, yurt dışında abone olmak için “HERSEYDAHIL” yazıp “+905427048000″a mesaj atmak yeterli oluyor.

Suudi Arabistan dışında “Her Şey Dahil Pasaport hizmetinin geçerli olduğu 23 ülke şöyle sıralanıyor:

“Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Arnavutluk, Avustralya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Gana, Güney Afrika, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İtalya, Katar, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Macaristan, Malta, Mısır, Portekiz, Romanya, Yeni Zelanda, Yunanistan.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir