Vodafone’dan ‘Her Şey Dahil Pasaport’ hizmeti

Vodafone, yaz tatilini yurt dışında geçirmek isteyen Vodafone Red aboneleri için “Her Şey Dahil Pasaport” hizmetiyle tarifelerindeki internet ve her yöne dakikaları 51 ülkede Türkiye’deki gibi kullanabilecek.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, halihazırda 15’i 4.5G olmak üzere toplam 21 ülkede 4G ve üstü teknolojilerle hizmet sunan Vodafone, Türkiye’de herkese en iyi 4.5G deneyimini sunmayı amaçlıyor.

Vodafone Red tarifelerini ücretsiz 4.5G Red servisleriyle yenileyen şirket, Vodafone TV, GüvenliNet, Güvenli Depo, Call+ gibi yenilikçi servisler sunarken, Spotify Premium, Digiturk Play Sinema Üyeliği, Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi gibi içerik hizmetleriyle de abonelerinin 4.5G deneyimini en üst düzeye çıkarıyor.

“Her Şey Dahil Pasaport” hizmeti, Akıllı Ücretlendirme Teknolojisi ile Vodafone Red abonelerinin, fatura kaygısı yaşamadan tüm mobil iletişim hizmetlerinden yararlanmasını kolaylaştırıyor. Kullanım yapılmayan günlerde aboneye herhangi bir ücret yansıtılmazken, dakika, SMS veya internet kullanımı olması durumunda aboneden günlük 12,90 lira kullanım ücreti alınıyor. Diğer yandan, 4.5G Red Elite tarifesindeki aboneler, Türkiye’de bir ilk olarak, her ay yurt dışında yapacakları kullanımların ilk 7 günü hiçbir ücret ödemiyor.

Vodafone, Red’li abonelerine 5 farklı tarife sunuyor. 4.5G Red XS, 4.5G Red S, 4.5G Red M, 4.5G Red L ve 4.5G Red Elite adı altında farklı ses ve veri kullanım oranlarıyla sunulan bu tarifelerin tamamında Vodafone müşterilerine sabit hatlarla sınırsız konuşma, 25GB’a varan internet, yurt dışını arama, yurt dışında kullanım ve ücretsiz 4.5G Red servisleri gibi avantajlar ortak olarak sağlanıyor.

Vodafone Red aboneleri ayrıca, VIP havaalanı transferi, havaalanında ücretsiz lounge kullanımı, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda hızlı geçiş hizmeti, Budget araç kiralamada yüzde 50 indirim, çeşitli restoran ve mekanlarda yüzde 50’ye varan indirimler, sinemalarda bir bilet alana ikinci bilet hediye uygulaması gibi özel fırsatlardan da yararlanabiliyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Dish Network ve Walt Disney'den internette tarihi ortaklık

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir