Vodafone’dan Yarına Hazır Esnaf Köşesi

Vodafone, dijital teknolojilerle işletmelerin iş süreçlerini yarına hazırlama hedefi doğrultusunda, “Yarına Hazır Esnaf Köşesi” projesini geliştirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre; Vodafone Cep Merkezleri’nde açılan “Yarına Hazır Esnaf Köşesi” projesiyle esnafın dijital haritası çıkarılarak, ihtiyaca uygun sabit ve kurumsal çözümler sunulacak.

Küçük işletmeler dilerse kendilerine özel hazırlanan Yarına Hazır Esnaf Köşesi’nden, Yarına Hazırım Platformu ile dijitalleşme karnelerini çıkarabilecek. Böylece teknoloji ihtiyaçlarını daha net görebilecek, kendilerine uygun ürün ve çözümlere karar verebilecek.

Türkiye çapında esnafın yoğun olduğu bölgelerdeki Vodafone Cep Merkezlerinde bulunan Yarına Hazır Esnaf Köşesi’nde, “Kolay Reklam”, “İş’te İnternet”, “İş’te Telefon”, “Araç Takip”, “Toplu SMS”, “Yazar Kasa POS” gibi esnafın işindeki verimliliğini artıracak teknoloji ürünleri sunuluyor. Yarına Hazır Esnaf Köşesi, kısa süre içinde Türkiye çapında birçok Vodafone Cep Merkezi’nde yer alacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Vodafone İş Ortağım olarak esnafların dijital dönüşümde hızla yer alması için çalıştıklarını ifade etti.

Yarına Hazırım Platformu’yla esnafların ihtiyaçlarını anlamaya çalıştıklarını belirten Aksoy, bu doğrultuda küçük işletmelerin işlerini yarına hazırlamayı sağlayacak, rekabette güç katacak çözümler önerdiklerini dile getirdi.

Aksoy, şimdi de sektörde bir ilki esnaflar için hayata geçirdiklerini kaydederek, “Yarına Hazır Esnaf Köşesi’yle Vodafone Cep Mağazalarımızın bir bölümünü sadece onlara ayırıyoruz. Esnafımızı pazarlamadan operasyonel süreçlere tüm dijitalleşme ihtiyaçlarını karşılayacak sabit ve kurumsal çözümlerle tanışmak üzere Vodafone Cep Merkezleri’ndeki Yarına Hazır Esnaf Köşesi’ne davet ediyoruz. Türkiye ekonomisini uzun yıllardır ayakta tutan esnafımızın verimliliğini artırması için ürün ve hizmetler geliştirmeye devam edeceğiz” değerlendirmelerini yaptı.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir