Vodafone’lu esnafa yüzde 50 indirimli yolculuk avantajı

Vodafone İş Ortağım çatısı altında, Varan iş birliğiyle geliştirilen kampanyayla, Vodafone Esnaf aboneleri eylül ayı boyunca Varan ile yapacağı yolculuklarda yüzde 50 indirim kazanıyor. 30 Eylül’de sona erecek kampanya Kurban Bayramı tarihlerini de kapsıyor.

Vodafone’dan yapılan açıklamaya göre, şirket, mobil teknolojilerin gücüyle abonelerinin hayatını kolaylaştıracak fırsat ve avantajlar sunmaya devam ediyor. İşletmelere maliyet avantajı ve verimlilik artışı sağlayan çözümler geliştiren “Vodafone İş Ortağım” çatısı altında esnafa maliyet avantajı sağlayan kampanyalardan bir yenisi Türkiye’nin karayolu taşımacılığında önde gelen şirketi Varan iş birliğiyle hayata geçirildi.

Kampanya kapsamında Vodafone Esnaf aboneleri eylül ayı boyunca Varan’dan alacakları tek yön biletlerde yüzde 50 indirim kazanacak, Kurban Bayramı’nda da avantajlı yolculuk edebilecek.

30 Eylül 2015’e kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanmak için VARAN yazıp 6666’ya kısa mesaj (SMS) göndermek ya da Vodafone Avantaj Cepte uygulaması üzerinden şifre almak yeterli oluyor.

Şifrelerini alan Vodafone Esnaf aboneleri, bu şifreleri www.varan.com.tr adresinde ilgili alana girerek veya Varan satış ofislerindeki yetkililere söyleyerek indirimden yararlanabilecek. Kampanya tek sefer ve tek biletle sınırlı olacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, “Vodafone İş Ortağım” olarak, Türkiye’de dijitalleşmeye en çok ihtiyaç duyan ve bundan en çok faydalanacak esnafı önemsediklerini vurguladı.

Esnafa işlerini yarına hazırlamayı sağlayacak çözümler önerirken, onlar için tasarruf fırsatları oluşturmaya odaklandıklarını aktaran Aksoy, şunları kaydetti:

“Bu doğrultuda, ekonomimizin belkemiğini oluşturan esnafımızın günlük ihtiyaçlarını hızlı ve kolay bir biçimde karşılayabilmesi hedefiyle geliştirdiğimiz işbirliklerine bir yenisini daha ekledik. Varan işbirliğiyle hayata geçirdiğimiz kampanyayla Vodafone Esnaf abonelerimiz Eylül ayı boyunca yüzde 50 indirimle yolculuk edebilecek. Özellikle Kurban Bayramı’nın da dahil olduğu bu ayda esnafımızı sevdiklerinin yanına avantajlı fiyatlarla kavuşturuyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Vodafone Türkiye olarak, esnafımıza verimlilik ve maliyet avantajı sunan ürün ve hizmetler geliştirmeye devam edeceğiz.”

İlginizi çekebilir:  Dünyanın en hızlı 4G LTE akıllı telefonu

Varan Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Ulusoy ise “Varan Turizm olarak, karayolu taşımacılığında en üst segmentte hizmet sunuyor, sektörümüzde pek çok yeniliğe imza atıyoruz. Filomuzun tamamında bulunan 2+1 koltuk dizaynıyla tüm yolcularımıza son derece rahat bir seyahat deneyimi yaşatıyor, Türkiye’de sadece Varan filosunda bulunan 15 metrelik otobüslerimiz ile de uçak konforunda hizmet sağlıyoruz. Vodafone kampanyası ile bu konforu çok uygun fiyatlarla yolcularımıza ulaştırarak, bir çok kişinin daha yolculuk alışkanlıklarında olumlu değişiklik yaratacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir