Vodafone’lular 2015’te aylık ortalama 443 dakika konuştu

Vodafone’lular 2015 yılında aylık ortalama 443 dakika konuştu, 156 SMS gönderdi. Vodafone’dan konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren şirket, 2015’te de abonelerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam etti. “En çok tavsiye edilen operatör” olma başarısını 5 yıldır sürdüren Vodafone Türkiye’nin 21,6 milyon abonesi, 2015’te aylık ortalama 443 dakika konuştu, 156 SMS gönderdi ve yılın ilk 9 ayında toplamda 106 milyar megabaytlık data kullandı.

Abonelerinin internet kullanımı 2009’dan bu yana 46 kat artan Vodafone, mobil ve sabit iletişim hizmetleriyle ülkenin “Gigabit Toplumu”na dönüşümüne liderlik etmeyi sürdürdü.

Yurt dışında tarifelerindeki dakika, mesaj ve interneti sanki Türkiye’deymiş gibi özgürce kullanan Vodafone Red’liler, Türkiye’den de 22 ülkeyi ararken yurt içini arıyormuş gibi hiçbir ek ücret ödemeden dakikalarını kullanabildi. 1 Nisan 2016’da hayata geçecek 4,5G için çalışmalarını aralıksız sürdüren şirket, ayrıca, 74 ülkede 4G teknolojisini abonelerine şimdiden deneyimleme fırsatı sundu. Diğer yandan, Vodafone Red’in 7 artısı sayesinde abonelerin toplam tasarruf rakamı son 2 yılda 833 milyon lira olarak gerçekleşti.

Vodafone FreeZone, 2015’te de sinemadan seyahata farklı alanlarda sunduğu avantajlarla gençlerin bütçesine 10 milyon lirayı aşan fayda sağladı. 2015’te düzenlenen 12 Vodafone FreeZone konserinde 40 bini aşkın müziksever genç sevdikleri sanatçılarla buluştu. 5 binin üzerinde Vodafone FreeZone abonesine sosyal medya hesapları üzerinden çözüm sunuldu. Vodafone FreeZone’un Facebook ve Twitter hesaplarından yapılan iletişimler yaklaşık 20 bin paylaşıma erişti.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir