Webrazzi Summit 2012 konferansı 4 Ekim’de

Türkiye’nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit 2012, 4 Ekim’de Point Hotel Barbaros’ta gerçekleştirilecek organizasyona dünyaca ünlü girişimcileri, yatırımcıları ve şirket yöneticilerini getiriyor. Facebook, LinkedIn, Zynga, Gilt, Socialbakers gibi farklı alanlarda büyük başarılar elde etmiş girişimleri kapsayan etkinliğe ilgi yoğun olacak. Sektöre yön veren konferansa, online oyun, dijital pazarlama, sosyal medya ve melek yatırım gibi dijital dünyanın güncel konuları damgasını vuracak.

Türkiye ve dünyadaki internet gelişmelerini inceleyerek analiz eden alanının önemli adreslerinden biri olan Webrazzi’nin 4 Ekim’de Point Hotel Barbaros’ta düzenleyeceği “Webrazzi Summit”’in konuşmacılarına ilgi büyük.

Dijital pazarlama’dan sosyal medya ve e-ticaret’e, risk sermayesi’nden melek yatırım, online oyun ve mobil uygulamalara kadar gündemdeki birçok farklı konu, internet sektörünün merkezinde yer alan, dijital dünyanın en saygın isimleriyle tüm gün boyunca konuşulacak. Keynote ve paralel oturumlarla şekillenen konferansa, MUBİ, Facebook, Spotify, King.com, Wamda, Socialbakers, Intel Capital, eRepublik gibi birçok şirket, açıklanan 27 konuşmacıyla dijital dünyanın dahi fikirlerini ve yöntemlerini katılımcılarla paylaşacak.

Gerçek dünyadan sanal aleme taşınan projeler

Dünyanın en popüler sosyal oyun sitelerinden biri olan Zynga’nın Kıdemli İş Geliştirme Müdürü Ryan Linton, küresel olarak 175 milyon kullanıcıya ulaşan ve her saniyede iki üye kazanan iş dünyasının bir numaralı sosyal ağı LinkedIn’den Emma Baird ve dünya çapındaki en büyük sosyal medya istatistik kaynaklarından biri olan Socialbakers’ın CEO ve Kurucu Ortağı Jan Rezab, hem sanal hem de gerçek dünyayı şekillendiren projelerin temsilcilerinden yalnızca bazıları.

Geçtiğimiz yıl 446 farklı şirketten 960 kişiyi bir araya getiren, 20 binden fazla canlı yayın izleyicisini toplayan Webrazzi Summit, bu yıl da, yakın zamanda açıklanacak güçlü içeriğiyle katılımcılara uluslararası düzeyde yeni iş bağlantıları kurma ve sektöre yön veren isimlerle diyalog kurma şansı tanıyor.

İlginizi çekebilir:  Yapay zekâ destekli Moon Platform sektöre giriş yapıyor

Webrazzi Summit ile ilgili ayrıntılı bilgiye http://summit.webrazzi.com/2012/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir