WD_Black Western Digital

Western Digital garanti süresini 5 yıla çıkardı

Western Digital, son kullanıcılara 5 yıla kadar sınırlı garanti sağlarken, çalışmayan ürünleri değiştirerek 2 yıllık distribütör garantisinin ötesine geçiyor.

Western Digital, aşırı sıcaklarda çalışma kapasitesi gibi fazladan dayanıklılık faktörlerine sahip bazı ürünlerle birlikte, yüksek performanslı ve dayanıklı ürünlerle depolama çözümleri pazarında günümüzde lider oyunculardan biri halinde.

Dahili Depolama ve Platform Ürünlerinden Sorumlu Kıdemli Müdür Arkın Balıkçıoğlu, Western Digital ürünlerin uzun ömürlü olmasına rağmen, “Kullanıcılarımıza, ürününün artık uygun bir şekilde çalışamadığı durumlarda, ücretsiz bir şekilde değiştirilmesini sağlama seçeneğine sahip olmanın güvenilirliğini sunmaktan gurur duyuyoruz. Ürünlerimizin kalitesinden eminiz, ancak ürününüz bozulursa, şirketimizin sunduğu 5 yıla kadar garantiden yararlanabilirsiniz” diyor.

Arkın Balıkçıoğlu sözlerine şunları ekliyor: “Western Digital olarak, sadece ürünlerimizin ayırt edici yüksek kalitesiyle değil, bizi sektörümüzde farklı kılan benzersiz garanti politikalarımızla da müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz.”

Sürecin kolaylığını vurgulayan Arkın Balıkçıoğlu şöyle devam ediyor: “İşlem oldukça basit. Garanti sürecini yerine getirmeye adanmış bir online platformumuz var. Son kullanıcılar kolayca kaydolabilir ve bundan sonrasının kolayca halledildiği de söylenebilir. Daha hızlı bir sürece sahip olmamızı sağlayan Barsan Global Lojistik ile iş ortaklığı yapıyoruz. Kullanıcıların ürünlerini mümkün olan en kısa sürede değiştirmelerini sağlamaya çalışıyoruz.”

Garantiye tabi ürünler ve süreleri aşağıdaki gibi:

Sabit Diskler:
WD Purple – 3 yıl
WD Red – 3 yıl
WD Gold – 5 yıl
WD Red Pro – 5 yıl
WD Black – 5 yıl

SSD’ler:
WD Green SSD – 3 yıl
WD Blue SSD – 5 yıl
WD Black SSD – 5 yıl
WD Red SSD – 5 yıl

Kullanıcılar https://westerndigital.secure.force.com/ind/?lang=tr adresini ziyaret ederek ve kolayca bir hesap oluşturduktan sonra bir istekte bulunarak işlemi başlatabilirler.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir