Windows Phone 8 için HERE Drive+ ücretsiz

HERE, HERE Drive+ ile çevrimdışı haritalar ve tüm dünyada kullanılabilen sesli sokak sokak (turn-by-turn) navigasyon özelliğini Windows Phone 8 işletim sistemli tüm telefonlara taşıyor. Böylece kullanıcılar veri bağlantısına gerek duymadan gidecekleri yere en kısa sürede ulaşacaklar.

Navigasyon uygulamasının erişimini genişleten bu adımla yeni HERE Drive(+) ve HERE Transit versiyonlarını önümüzdeki günlerde Windows Phone Mağaza’dan indirmek mümkün olacak. HERE Drive (+) güncellemesi, her gün kullandığınız güzergahınızda size daha iyi bir deneyim sunan yeni My Commute özelliği gibi bazı iyileştirmeler içeriyor.

My Commute kullanıcıların günlük sürüş alışkanlıklarını belirliyor ve trafiğin yoğunluk durumuna göre kişiye özel yol tavsiyeleri veriyor. HERE Drive’ın son versiyonunda uygulamaya giriş yaparak navigasyon lisansını yerelden globale çevirmek de mümkün.

Nokia Lumia HERE Drive uygulaması (yerel navigasyon lisanslı olarak) Nokia Lumia 720 ve 520 için Windows Phone Mağaza’dan ücretsiz indirilebilir.

Nokia Lumia HERE Drive+ (global navigasyon lisanslı olarak) Nokia Lumia, 925, 920, 820, ve 620 için tüm dünyada Windows Phone Mağaza’dan ücretsiz olarak indirilebilir.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir