Windows Phone 8X by HTC Vodafone’da

Vodafone Türkiye, HTC’nin Windows Phone 8 işletim sistemli telefonu Windows Phone 8X by HTC’yi tarifeye ek ayda 29 TL’den başlayan fiyatlarla aboneleriyle buluşuyor.

“Beats Audio” sahip tek Windows telefonu olan Windows Phone 8X by HTC, donanımsal amplifikatör ile hem kulaklık hem de hoparlör performansını arttırarak kullanıcılarına stüdyo kalitesinde gerçek ses deneyimi sunuyor. Windows Phone 8X by HTC’deki ultra geniş açılı lense sahip 2,1 megapiksel ön kamera, standart lenslerin iki katı daha fazla alanı bir kareye sığdırıyor.

8 megapiksel ana kamera ise akıllı telefonlar arasında rakipsiz olan F2.0 diyafram açıklığına sahip lenslerine ek olarak LED flaş, BSI sensörü ve HTC ImageChip ile düşük ışıkta dahi en iyi fotoğrafları çekmenize imkan tanıyor. Gerçek zamanlı güncellemeler, kişiselleştirilmiş “Canlı Kutucuklar” ile mükemmel netlikteki dokunmatik ekrana taşınıyor. 4,3 inç büyüklüğündeki Super LCD II dokunmatik ekranı 346 ppi çözünürlüğü ile akıllı telefonlar arasında en yüksek çözünürlük kalitesini sunuyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Yeni bir reklam mecrası: Wordego

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir