Xiaomi Mi 5 PRO n11.com’da satışta

Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nin fiyat performans yıldızı seçilen Xiaomi’nin seramik kasalı Mi 5 PRO modeli n11.com’da gün yüzüne çıktı. 1.585 TL fiyatıyla satışa çıkan cihaz, Mi 5 ailesinin tepe seviye temsilcisi olacak.

E-ticaret platformu n11.com, Xiaomi’nin Mobil Dünya Kongresi 2016’da tanıtımını gerçekleştirdiği, ‘2016 fiyat performans yıldızı’ ödülü kazanan ve Mi 5 ailesinin tepe seviye temsilcisi olarak gösterilen Mi 5 Pro’yu satışa açtı.

Metal tasarımlı diğer Xiaomi aile üyelerine göre sağlam bir seramik kasaya sahip olan model, 4GB RAM ve 128GB alanla kullanıcısıyla buluşmaya hazırlanıyor.

1.585 TL satış fiyatıyla n11.com Elektronik kategorisinde yer alan cihaz, görünümüne estetik bir hava katan kavisli tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Snapragon 820, 4GB RAM ve 128GB alanla sahiplerine donanım ziyafeti çektiren Xiaomi Mi 5 PRO, 5.15-inç (1080 x 1920) IPS ekranı, biri doğal tonlu çift LED flaşa sahip 16MP’lik ana kamerasıyla da göz dolduruyor.

Elde tutuşu kolaylaştıran hafif kavisli olarak üretilen 2.5D cam, cihaz tasarımında dikkat çeken bir unsur olarak ön plana çıkarken Xiaomi Mi 5 PRO, aile üyelerinden seramik kasasıyla da ayrılıyor.

Çift SIM kart desteği, parmak izi okuyucusu ve fiyat performans kıyasıyla rakipleri arasında yer edinecek olan Xiaomi Mi 5 PRO, 1.585 TL fiyatıyla n11.com’da satışa sunuluyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir