Xiaomi Mi Box 4K Android TV n11’de satışta

Çinli Xiaomi tarafından üretilen, 4K desteği ve ses odaklı kontrolü ile dikkat çeken Apple TV’nin uygun fiyatlı rakibi olarak gösterilen Xiaomi Mi Box 4K Android TV, n11.com’da 329 TL’den satışa açıldı.

Akıllı telefon pazarına damga vuran Çinli Xiaomi’nin Apple TV’ye rakip Android TV 6.0 ile çalışan Xiaomi Mi Box’ı n11.com’da satışa açıldı. 4K HDR desteği, Bluetooth kumandası ile ses odaklı kontrolü, oyun severler için Bluetooth gamepad’i ve kullanıcı dostu Android TV arayüzü ile dikkat çeken Xiaomi Mi Box 4K Android TV n11.com’da 329 TL’den satışta.

HDMI bağlantı desteğine sahip olan herhangi bir televizyon ile birlikte kullanılabilen Xiaomi Mi Box, kutusundan güç adaptörü, HDMI kablo ve oldukça sade bir tasarıma sahip olan kumandası ile birlikte çıkıyor. Google Play Store’un ön yüklü olduğu Mi Box, dört çekirdekli Cortex-A53 işlemci, 2GB bellek ve çift bant destekli dahili wi-fi modülü sunuyor.

Ses odaklı kontrol imkânı sunan Bluetooth kumandaya ek olarak Android TV mobil uygulaması sayesinde akıllı telefonlar üzerinden de kontrol edilebilen Mi Box, uygun fiyatı ve kullanıcı dostu arayüz ve kullanımıyla da dikkat çekiyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir