Yalıkavak Transfer

Yalıkavak Transfer hizmeti

Bodrum’un en güzel mahallelerinden biri olan Yalıkavak, her yıl binlerce turist ağırlamaktadır. Yel değirmenleri ile ünlü olan bu mahalle Bodrum’un denize girilecek yalıkavak transfer en güzel yerlerinden biridir. Eşsiz güzellikteki koyları ile hemen her tatilcinin uğrak noktası haline gelmiştir.

Bodrum merkeze yaklaşık 18 km uzaklıkta bulunaktadır. Kente ilk girişinizde yeldeğirmenleri sizi karşılar. Türkiye’nin ilk yüksek transfer yalıkavak kapasiteli mega yat marinası olarak, Yalıkavak Marina huzurlu ve sakin konumu, konforlu, lux hizmet tesisleri ile Dünya jet sosyetesini kendine hayran bırakacak bir marina olmak için çok uğraş verilmiştir. Ayrıca Bodrum’un en güzel günbatımı manzarasını izleyebileceğiniz ender yerlerdendir.

Palmarina da bulunan restoranlar Nusret, Cookshop, Huqqa, Sait, Marmarina Saraylı Restaurant, Gelato Pioppo, Zuma, Hünkar Lokantası 1950, Günaydın, Kitchenette, Fenix, Agency, Mezzaluna, PS Lounge, Starbucks, Magnum Store, Vakko Chocolate, Coldstone Creamery, Komşufırın, Cipriani, New York City Sosis, Angelino Cafe & Bistro ve bir çok seçkin markaların magazalarının bulunduğu mükemmel zaman geçirebileceğiniz alış,veriş merkezi de diyebiliriz.

Yalıkavak; öncesinde bir süngerci köyü imiş ve bölgenin en ünlü sürgercileri buradaymış ama şimdilerde ünlü bir turizm beldesine dönüşmüş. Yalıkavak’ın güneyindeki tepe üzerindeki yalıkavak vip transfer Geriş Köyü az bilinen ve ziyaret edilmesi gereken yerlerin başında geliyor. Çevre keşfini bitirdikten sonra da şehir merkezindeki Kıyı Balık Restaurant’da günü batırıp romantik bir akşam yemeği eşliğinde yıldızları seyredebilirsiniz.

Yalıkavak Havaalanı yaklaşık 54 km mesafede yer alır. SevenandStar Havalimanı Ulaşım için vip transfer hizmeti vermekteyiz. Şehir içi ve Şehirler arası transferleriniz de siz değerli yolcularımıza hizmet vermektedir. SevenandStar % 100 müşteri memnuniyeti kurgular ve birinci önceligi misafirlerinin yolculukları sorunsuz bir şekilde geçirmesini diler.

Bodrum, Yalıkavak, Gündoğan, Türkbükü, Gölköy, Yalıçiftlik, Gümüşlük, Turgutreis, Akyarlar, Kadıkalesi, Torba, Bodrum Merkez, İçmeler, Gümbet, Bitez, Ortakent ve Güvercinlik ilçelerine özel vip transfer hizmeti sunmaktayız. VIP transfer 7/24 online cağrı merkezi numarasından ( +90 850 259 79 77 ) veya ( +90 252 385 20 25 ) bizlere ulaşabilirsiniz.

İngilizce, rusca, arapça dillerini bilen tercumanlarla misafirlerine en hızlı sürede çözüm üreterek yolcuklukların en kısa sürede gerçekleşmesini sağlamak için kurumsal bi sistem kullanmaktadır. Seven&Star misafirlerine özen gösterir ve önem verir. SevenandStar wep sitemizden veya 7/24 online cağrı merkezinden rezervasyon için bizlere ulaşabilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir