Yeni iPhone yakında Turkcell, Vodafone ve Avea’da

Apple’ın Amerika’da 21 Eylül’de piyasaya sunduğu yeni cep telefonu modeli iPhone 5S ve daha renkli versiyonu iPhone 5C, 1 Kasım’da Türkiye’de satışa çıkıyor.

Turkcell, Vodafone ve Avea, iki cep telefonunu 1 Kasım’da satışa çıkaracaklarını duyurdu. Vodafone Türkiye, iki modeli 1 Kasım’dan itibaren Vodafone Red avantajlarıyla abonelerine sunacak. Aboneler 11 Ekim’den itibaren ön sipariş verebilecek.

Turkcell de, çift taşıyıcılı iPhone 5S ve 5C’nin 1 Kasım’dan itibaren Turkcell İletişim Merkezleri ve turkcellmagaza.com’dan temin edilebileceğini açıkladı. Avea aboneleri de Avea İletişim Merkezleri’nden telefonu alabilecek.

iPhone 5S, 16, 32 ve 64 GB seçeneklerine sahip. A7 işlemcisi, 8 megapiksel iSight kamerası ve parmak izinizi okutarak telefonunuzu güvenle açmanızı sağlayan Touch ID teknolojisi var. iPhone 5C, yeni tasarımı ve renkleriyle dikkat çekiyor.

Hızlı A6 çipi ve 8 megapiksellik iSight kamerasının yanında pil ömrüyle dikkat çekiyor. iPhone 5S ve iPhone 5C, iOS 7 işletim sistemiyle kullanıcılara sunuluyor.

iOS 7’de göz kamaştırıcı bir kullanıcı ara birimi, baştan tasarlanmış renk paleti, fonksiyonel katmanlar ve üç boyut etkisi veren hareketli arka planlar bulunuyor. iOS 7’de yüzlerce yeni özellik yer alıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir