çamaşır makineleri

Yeni nesil çamaşır makineleri kendine hayran bırakıyor

Yaşam deneyimlerinizin olmazla olmazları arasında yer alan çamaşır makineleri, çamaşır yıkama deneyimlerinize kattığı pratik çözümle adeta kurtarıcı vazifesi görüyor. Üstelik teknolojinin tüm nimetlerini bir arada sunan yeni nesil tasarımlar sayesinde çok daha fazlasına erişebilmek mümkün. Artık hem çamaşırlarınız yıkayan, isterseniz kurutan, tasarruf vadeden, hiç ses çıkarmayan, yer kaplamayan, daha çok işin üstesinden gelen pek çok seçeneğe erişebilirsiniz. Hayranlığınızı kazanmayı başaran modelde karar kılabilir, tüm yükü yardımcınıza devrederek rahat bir nefes alabilirsiniz.

Ayrıcalık oluşturan fonksiyonel özellikler

Zengin bir çeşitlilikle karşınıza çıkan çamaşır makinesi modelleri; farklı devirler, güç değerleri, yıkama kapasiteleri, program sayıları ve enerji sınıfları ile üretiliyor. Çok düşük faturalarla ultra performans gösterebilen seçenekler, bütçesini düşünen kullanıcıların hayranlığını kazanıyor. Bu kadar olmaz dedirtecek kısa sürelerde hızlı yıkama gerçekleştiren, üstelik kilolarca yükün üstesinden tek seferde gelenlerse zamana kıymet verenlerin. Bazı modeller de var ki; farkında olmadan en yakın arkadaşınıza dönüşebiliyor. Misal buharla yıkayan, kurutma yapan, zaman erteleme talebinizi memnuniyetle karşılayan ve uygun programı bulmanıza yardımcı olan seçenekler bulunuyor. Wi-Fi’li akıllı yönetim sistemi sayesinde yanına gitmeden çalıştırabileceğiniz centilmen bir model.

Dikkat çeken tasarımlar

Çamaşır makinesi tasarımında yaratıcılığın geldiği son nokta, çamaşır makinesi tasarımlarını iki farklı seçenek eşliğinde sunuyor. Klasik çamaşır makineleri ile daha fazla alan sunan ve dekorasyonunuzla bütünleşen ankastre seçenekler arasından seçim yapmak size kalıyor. Geniş iç hacim ve ergonomik dış tasarımla üretilen çoğu model seçeneğinde artık konfor sunan ve şıklığıyla göz dolduran dokunmatik ekran teknolojisine denk gelmek mümkün oluyor. Üstelik banyo ve en dekorasyonunuzla uyumlu olabilecek klasik ve sıradışı tasarım seçeneklerine de erişebilirsiniz. Siyah, beyaz, inox gibi ideal renklerle tasarlanan tek renk modeller ile birbirine uyumlu renklerin kombininden oluşan estetik modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri

Tarihin lüks fiyatlarına inat, kalitesine nazaran cazip görülen fiyat değerleri, yeni nesil çamaşır makinelerinde en büyük beğeniyi kazanan detayı oluşturuyor. Belli başlı özellik ve fiyat değerlerinden ziyade farklı beklenti ve bütçe gruplarına hitap edebilen zengin bir çeşitlilik göze çarpıyor. Karşınıza çıkan çamaşır makinesi fiyatları üzerinde etki eden temel faktörü ise model özellikleri oluşturuyor. Böylelikle üst segmenti olarak çıkış yapan ve alt segment olarak üretimine devam edilen modeller arasında aradığınız özelliklere sahip birçok ikameye erişebilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir