Yeni Walkman B180 ile müziği hissedin

Sony, 20 saatlik çalma süresi sunan en son müzik çaları Walkman NWZ-B180 ile daha uzun süren bir eğlence deneyimi sağlıyor. Yeni Sony Walkman, ihtişamlı bir görünüme sahip alüminyum gövdesi ile şık ve havalı bir tasarım sunuyor.

Kullanıcıların kişisel tarzını tamamlamak için 3 farklı renkte sunulan NWZ-B180 dijital müzik çaların dahili USB çıkışı, PC’den içerik transferini kablosuz bir işlem haline getiriyor ve şarkıların basit bir sürükle-bırak işlemi ile Walkman’e aktarılmasını daha da kolaylaştırıyor.

4GB büyüklüğündeki bellek alanı sayesinde, kullanıcılar hareket halindeyken yaklaşık 890 şarkı arasında seçim yapma özgürlüğüyle kendilerini şımartabiliyor.

Müzikseverler, zengin, kükreyen sesler ve akıllarını başlarından alacak güçlü baslar sunan BASS Boost özelliği ile bambaşka bir müzik dinleme deneyimi yaşıyor.

Sony, yanında büyük bir radyo taşımayı tercih etmeyen, ama sevdiği Radyo DJ’lerinin programlarını kaçırmak da istemeyenler için, 30 tane FM radyo kanalının kaydedilebildiği NWZ-B180/F seçeneğini de sunuyor.

Walkman NWZ-B180/F’nin dahili Lityum-iyon pili, 20 saate kadar müzik oynatım süresi sunmasının yanı sıra, 3 dakikalık hızlı şarj ile 90 dakika boyunca yetecek enerji depolayabiliyor.

Tam şarj ise sadece 70 dakika sürüyor. Yaklaşık 500 şarjlık ömrü, NWZ-B180’in uzun yıllar size eşlik edeceği anlamına geliyor.

Ultra portatif Sony Walkman NWZ-B180, Nisan 2014’ten itibaren temin edilebiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir