Yeni yıla yeni akıllı telefonla girin

Türk Telekom, “Fırsat Bu Fırsat” mottosu ile duyurduğu yeni yıl kampanyasıyla Samsung Galaxy J serisinden popüler 4 modeli, peşin fiyatına 12 ay taksitle müşterileriyle buluşturuyor. Türk Telekom, müşterilerini yüksek çözünürlük ve ekran kalitesiyle öne çıkan Samsung Galaxy J5 Pro, Galaxy J7 Pro, Galaxy J7 Prime ve Galaxy J7 Core modelleriyle buluşturmak için Türk Telekom mağazalarına bekliyor.

Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, “Türk Telekom olarak, yeni yıla yeni bir akıllı telefonla girmek isteyen müşterilerimiz için yeni bir kampanya hazırladık. ‘Fırsat Bu Fırsat’ mottomuzla yeni yılda da akıllı telefonlarda avantajlı tekliflerimize devam edeceğiz.” dedi.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, hayat geçirdiği yeni yıl kampanyasıyla teknoloji tutkunlarının yüzünü güldürüyor. “Fırsat Bu Fırsat” mottosuyla müşterilerine sunduğu kampanyalara bir yenisini daha ekleyen Türk Telekom, kampanya dahilinde Galaxy J serisinin 4 modeli peşin fiyatına 12 ay taksitle müşterileriyle buluşturuyor.

Türk Telekom kampanya kapsamında, Samsung’un en çok satan Galaxy J serisinden Galaxy J5 Pro, Galaxy J7 Pro, Galaxy J7 Prime ve Galaxy J7 Core seçeneklerini peşin fiyatına 12 ay taksit seçenekleriyle müşterilerine sunuyor. Yüksek çözünürlük ve ekran kalitesiyle öne çıkan modeller vade farksız olarak müşterilere sunuluyor.

Önal: “Yeni yıla yeni bir akıllı telefonla girmek isteyen müşterilerimiz için yeni bir kampanya hazırladık”

Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, Türk Telekom’un müşterilerine özel olarak sunduğu yeni yıl kampanyasıyla ilgili olarak; “Türk Telekom olarak, yeni yıla yeni bir akıllı telefonla girmek isteyen müşterilerimiz için yeni bir kampanya hazırladık. En büyük önceliklerinden biri müşterilerine en yeni teknolojiyi ve üst düzeyde mobil internet deneyimini yaşatmak olan bir şirket olarak, Samsung’un önde gelen modellerinden Galaxy J5 Pro, Galaxy J7 Pro, Galaxy J7 Prime ve Galaxy J7 Core seçeneklerini müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. ‘Fırsat Bu Fırsat’ mottomuzla yeni yılda da akıllı telefonlarda avantajlı tekliflerimize devam edeceğiz” dedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir